ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубина Р.В.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Худяков О.В.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.С.
13 ТУР
10.10.2021 15:00
"ім. В.П. Куца" м. Тростянець
Гляд.
150
Темп.
12 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Бич Г.В.
Тростянець
“Тростянець”
2:2
(1:0)
Яруд
“Яруд”
“Тростянець”
“Яруд”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
22’
Картинка
28’
53’
Картинка
57’
Картинка
61’(2)
Картинка
69’(2)
Картинка
76’
Картинка
90’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
61’
Картинка
73’
Картинка
77’
Картинка
83’
Картинка
90+2’
“Тростянець” СКЛАДИ КОМАНД “Яруд”
71 Данило Хмеловський Хмеловський Данило Карнаух Олег Олег Карнаух 98
5 Віталій Полянський Полянський Віталій Картинка 22’ Авдєєв Дмитро Дмитро Авдєєв 3
13 Семен Даценко Даценко Семен Картинка 61’(2) Лисенко Кирило Кирило Лисенко 22
19 Владислав Сосєдко Сосєдко Владислав (К) Картинка 76’ Запорощенко Андрій Андрій Запорощенко 2
22 Євген Меженський Меженський Євген Таранда Владислав Владислав Таранда 23
8 Валерій Гайван Гайван Валерій Картинка 56’ Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 17
20 Владислав Тишинінов Тишинінов Владислав Картинка 57’ Картинка 90’ Картинка 90+1’ Доброхотов Ярослав Ярослав Доброхотов 4
17 Артем Ільченко Ільченко Артем Картинка 73’ (К) Мочевінський Іван Іван Мочевінський 9
11 Євген Проданов Проданов Євген Картинка 53’ Картинка 58’ Биковський Ігор Ігор Биковський 15
9 Андрій Сліпухін Сліпухін Андрій Картинка 69’ Картинка 28’ Товстий Максим Максим Товстий 33
21 Павло Пастухов Пастухов Павло Картинка 20’ Картинка 69’(2) Картинка 61’ Літюк Гліб Гліб Літюк 10
1 Вадим Дмитроченко Дмитроченко Вадим Гончаренко Олег Олег Гончаренко 12
2 Максим Гаврась Гаврась Максим Картинка 61’(2) Картинка 73’ Картинка 90+2’ Михайленко Микита Микита Михайленко 16
4 Сергій Мизюк Мизюк Сергій Дмитрієв Данило Данило Дмитрієв 14
10 Максим Мигаль Мигаль Максим Картинка 53’ Картинка 61’ Картинка 77’(п) Сандрак-Вінницький Владислав Владислав Сандрак-Вінницький 21
99 Тедум Генрі Пааго Пааго Тедум Генрі Картинка 28’ Бібік Данило Данило Бібік 18
7 Денис Деряпа Деряпа Денис Картинка 69’ Картинка 58’ Картинка 83’ Булгаков Єгор Єгор Булгаков 5
6 Віталій Шморгун Шморгун Віталій Картинка 90’ Саєнко Данило Данило Саєнко 19
24 Максим Ганжа Ганжа Максим
16 Віктор Сахнюк Сахнюк Віктор
23 Максим Єсип Єсип Максим Картинка 69’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Коритник Сергій Миколайович Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору