ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Деревінський О.О.
Асистент 1 Куцев В.А.
Асистент 2 Матяш В.В.
4-ий арбітр Панчишин Д.І.
13 ТУР
11.10.2021 18:30
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
26668
Темп.
12 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Гордієнко О.В.
Металіст
“Металіст”
4:0
(0:0)
Кремінь
“Кремінь”
“Металіст”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
21’
46’
Картинка
49’
Картинка
56’
Картинка
69’
Картинка
69’
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
58’
Картинка
68’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
84’
“Металіст” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
23 Олександр Рибка Рибка Олександр Мирний Віталій Віталій Мирний 77
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 69’ Картинка 84’ (К) Бєлоусов Денис Денис Бєлоусов 47
20 Сергій Горбунов Горбунов Сергій Картинка 47’ Картинка 68’ Головко Олександр Олександр Головко 15
2 Олександр Мизюк Мизюк Олександр Курелєх Валерій Валерій Курелєх 17
31 Богдан Порох Порох Богдан Картинка 70’ Бичков Богдан Богдан Бичков 2
30 Кадім Раймонд Матурін-Харріс Матурін-Харріс Кадім Раймонд Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 24
34 Володимир Танчик Танчик Володимир Картинка 70’ Картинка 21’ Сейтхалілов Сулейман Сулейман Сейтхалілов 97
29 Вячеслав Танковський Танковський Вячеслав Картинка 70’(2) Картинка 74’ Кошман Ігор Ігор Кошман 99
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 56’ Картинка 58’ Картинка 77’ Мурашов Євген Євген Мурашов 7
12 Євген Підлепенець Підлепенець Євген Картинка 46’ Бойко Віталій Віталій Бойко 18
11 Матеус Вієйра Кампос Пейшоту Вієйра Кампос Пейшоту Матеус (К) Картинка 49’ Картинка 69’(п) Картинка 71’ Навроцький Максим Максим Навроцький 9
55 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 69
69 Дмитро Шамич Шамич Дмитро Картинка 69’ Молько Владислав Владислав Молько 19
14 Антон Поступаленко Поступаленко Антон Картинка 70’(2) Білоус Сергій Сергій Білоус 10
86 Руслан Фомін Фомін Руслан Картинка 21’ Орел Вячеслав Вячеслав Орел 8
6 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 56’ Картинка 71’ Авер'янов Максим Максим Авер'янов 22
94 Хосе Браян Ріаскос Валенсія Ріаскос Валенсія Хосе Браян Картинка 46’ Картинка 74’ Картинка 77’ Галоян Сімон Сімон Галоян 11
99 Артем Білий Білий Артем Картинка 84’ Товкач Артем Артем Товкач 35
44 Євген Банада Банада Євген Картинка 70’ Картинка 76’ Картинка 74’ Алізаде Тугай Тугай Алізаде 88
Головний тренер: Головний тренер:
Кучер Олександр Миколайович Столовицький Ігор Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору