ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Назаров Є.Є.
Асистент 1 Катющев М.В.
Асистент 2 Почепецький П.П.
4-ий арбітр Галіцин Р.В.
13 ТУР
11.10.2021 15:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
150
Темп.
14 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Сидорук І.І.
Рубікон
“Рубікон”
1:2
(1:1)
ЛНЗ
“ЛНЗ”
“Рубікон”
“ЛНЗ”
transparent
transparent
transparent
transparent
16’
Картинка
transparent
transparent
transparent
33’
Картинка
35’
Картинка
transparent
Картинка
36’
56’
Картинка
59’
Картинка
74’
Картинка
76’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
59’(4)
Картинка
63’
Картинка
74’(3)
Картинка
76’
“Рубікон” СКЛАДИ КОМАНД “ЛНЗ”
31 Денис Ферт Ферт Денис Попович Андрій Андрій Попович 1
77 Рудольф Сухомлинов Сухомлинов Рудольф Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
3 Артем Махонін Махонін Артем Картинка 33’ Лопирьонок Максим Максим Лопирьонок 3
95 Владислав Леонов Леонов Владислав (К) Бурлін Анатолій Анатолій Бурлін 12
39 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 16’(п) Картинка 74’(2) Насонов Олександр Олександр Насонов 23
33 Богдан Швець Швець Богдан Картинка 76’ Норенков Денис Денис Норенков 17
14 Сергій Островерх Островерх Сергій Картинка 35’ Картинка 59’(2) Євдокимов Антон Антон Євдокимов 5
97 Владислав Зоренко Зоренко Владислав Картинка 85’ Картинка 36’(п) Картинка 59’(3) Бобко Іван Іван Бобко 10
20 Артем Уманець Уманець Артем Картинка 56’ Картинка 74’ Картинка 59’(4) Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 7
88 Дмитро Бороденко Бороденко Дмитро Картинка 74’(3) Тищенко Іван Іван Тищенко 27
19 Олег Близно Близно Олег Картинка 59’ Картинка 76’(п) Галенко Ярослав Ярослав Галенко 71
16 Євген Пацкан Пацкан Євген (К) Ярошевич Микола Микола Ярошевич 31
26 Денис Голуб Голуб Денис Куксенко Богдан Богдан Куксенко 96
5 Даніїл Давиденко Давиденко Даніїл Картинка 59’ Картинка 74’(2) Голіков Олександр Олександр Голіков 33
99 Василь Матвіїшин Матвіїшин Василь Картинка 59’(2) Картинка 63’ Долінський Денис Денис Долінський 14
25 Стівен Нянках Нянках Стівен Картинка 74’ Картинка 59’(3) Войцеховський Владислав Владислав Войцеховський 87
74 Євгеній Розгон Розгон Євгеній Картинка 59’(4) Пучковський Тарас Тарас Пучковський 11
7 Гліб Тетерук Тетерук Гліб Картинка 85’ Волков Олександр Олександр Волков 89
Сніжко Олександр Олександр Сніжко 18
Картинка 74’(3) Замуренко Павло Павло Замуренко 21
Головний тренер: Головний тренер:
Курята Віктор Валерійович Бакалов Юрій Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору