ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кузовлєв Д.І.
Асистент 1 Приймачук А.Г.
Асистент 2 Дубовий О.С.
4-ий арбітр Липко М.М.
13 ТУР
12.10.2021 15:30
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
800
Темп.
7 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Гамаль Р.Л.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
0:0
(0:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
ГОЛИ
“Прикарпаття”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
38’
46’
Картинка
56’
Картинка
60’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
68’
Картинка
77’
Картинка
84’
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
54 Андрій Новак Новак Андрій Мозіль Олег Олег Мозіль 30
89 Олег Матушевський Матушевський Олег Картинка 77’ Синиця Олег Олег Синиця 11
5 Олег Лень Лень Олег (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
23 Микола Квасний Квасний Микола Карась Данило Данило Карась 3
4 Іван Пастух Пастух Іван Картинка 60’ Картинка 84’ Черненко Руслан Руслан Черненко 13
8 Роман Толочко Толочко Роман Картинка 56’ Вербний Назар Назар Вербний 8
19 Ростислав Волошинович Волошинович Ростислав Картинка 83’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 46’ Когут Іван Іван Когут 18
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь (К) Картинка 79’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
15 Назарій Воробчак Воробчак Назарій Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 35’ Картинка 38’ Картинка 68’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
1 Роман Сердюк Сердюк Роман Задерейко Антон Антон Задерейко 1
10 Андрій Хома Хома Андрій Картинка 79’ Артим Андрій Андрій Артим 31
6 Володимир Рудюк Рудюк Володимир Ємаєв Євген Євген Ємаєв 12
11 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 60’ Картинка 84’ Нагорний Ігор Ігор Нагорний 22
2 Данил Мащенко Мащенко Данил Гудзінський Вадим Вадим Гудзінський 20
44 Віталій Пархуць Пархуць Віталій Картинка 77’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
77 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 68’ Петров Сергій Сергій Петров 77
99 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Захарків Юрій Юрій Захарків 45
3 Василь Француз Француз Василь
12 Микола Сікач Сікач Микола Картинка 83’
34 Василь Геник Геник Василь Картинка 56’
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Рипан Олег Павлович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору