ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козорог К.В.
Асистент 1 Марчик О.В.
Асистент 2 Зоренко Ю.В.
4-ий арбітр Мандзюк І.В.
14 ТУР
15.10.2021 18:30
"Тернопільський м. ст. ім Р Шухевича" м. Тернопіль
Гляд.
1200
Темп.
9 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Даневич М.І.
Нива
“Нива”
2:0
(2:0)
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
“Нива”
“ВПК-Агро”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
35’
Картинка
43’
71’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
60’
Картинка
68’(2)
Картинка
89’(2)
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
1 Максим Механів Механів Максим Картинка 90+2’ Махновський Костянтин Костянтин Махновський 35
5 Олег Хруставка Хруставка Олег Картинка 43’ Пашаєв Павло Павло Пашаєв 21
4 Андрій Зінь Зінь Андрій Зозуля Дмитро Дмитро Зозуля 88
21 Семен Вовченко Вовченко Семен Картинка 52’ Картинка 60’ Сухар Тимофій Тимофій Сухар 27
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 5
15 Тарас Мороз Мороз Тарас (К) Картинка 35’ Картинка 68’ Косовський Сергій Сергій Косовський 19
8 Руслан Дедух Дедух Руслан Картинка 86’ Картинка 89’ Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто 6
88 Максим Проців Проців Максим Картинка 71’ Де Паула Мерседес Вісенте Вісенте Де Паула Мерседес 32
7 Ігор Семенина Семенина Ігор Картинка 90’ Картинка 68’(2) Наполов Сергій Сергій Наполов 77
11 Ігор Гатала Гатала Ігор Картинка 75’ Картинка 89’(2) Льопа Дмитро Дмитро Льопа 39
9 Сергій Кисленко Кисленко Сергій Картинка 15’ Картинка 31’ Картинка 90’(2) Будняк Іван Іван Будняк 8
71 Віталій Жупанський Жупанський Віталій Картинка 60’ Дудік Артем Артем Дудік 70
65 Артем Васько Васько Артем Картинка 68’ Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
33 Максим Демчук Демчук Максим Картинка 90’ Картинка 68’(2) Колесник Данило Данило Колесник 11
44 Максим Стельмащук Стельмащук Максим Картинка 89’(2) Литвиненко Іван Іван Литвиненко 10
99 Андрій Малащук Малащук Андрій Картинка 89’ Слива Роман Роман Слива 3
18 Олександр Кобеля Кобеля Олександр Тарадуда Денис Денис Тарадуда 4
17 Роман Волохатий Волохатий Роман Картинка 75’ Картинка 83’ Хубутія Акакі Акакі Хубутія 28
10 Андрій Різник Різник Андрій Картинка 71’ Картинка 90+3’ Шевченко Дмитро Дмитро Шевченко 25
77 Магомед Мамешев Мамешев Магомед Картинка 90’(2)
6 Кирило Пінчук Пінчук Кирило
Головний тренер: Головний тренер:
Купцов Андрій Сергійович Грицай Олександр Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору