ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Козорог К.В.
Асистент 1 Марчик О.В.
Асистент 2 Зоренко Ю.В.
4-ий арбітр Мандзюк І.В.
14 ТУР
15.10.2021  18:30
"Тернопільський м. ст. ім Р Шухевича" м. Тернопіль
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Даневич М.І.
Нива
“Нива”
2:0
Матч завершено
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Нива”
“ВПК-Агро”
transparent
transparent
transparent
15’
Картинка
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
1 Механів Максим Механів Максим Махновський Костянтин Махновський Костянтин 35
5 Хруставка Олег Хруставка Олег Пашаєв Павло Пашаєв Павло 21
4 Зінь Андрій Зінь Андрій Зозуля Дмитро Зозуля Дмитро 88
21 Вовченко Семен Вовченко Семен Сухар Тимофій Сухар Тимофій 27
2 Скакун Андрій Скакун Андрій Шевченко Євгеній Шевченко Євгеній 5
15 Мороз Тарас Мороз Тарас Косовський Сергій Косовський Сергій 19
8 Дедух Руслан Дедух Руслан Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо 6
88 Проців Максим Проців Максим Де Паула Мерседес Вісенте Де Паула Мерседес Вісенте 32
7 Семенина Ігор Семенина Ігор Наполов Сергій Наполов Сергій 77
11 Гатала Ігор Гатала Ігор Льопа Дмитро Льопа Дмитро 39
9 Кисленко Сергій Кисленко Сергій Будняк Іван Будняк Іван 8
71 Жупанський Віталій Жупанський Віталій Дудік Артем Дудік Артем 70
65 Васько Артем Васько Артем Коберідзе Лука Коберідзе Лука 13
33 Демчук Максим Демчук Максим Колесник Данило Колесник Данило 11
44 Стельмащук Максим Стельмащук Максим Литвиненко Іван Литвиненко Іван 10
99 Малащук Андрій Малащук Андрій Слива Роман Слива Роман 3
18 Кобеля Олександр Кобеля Олександр Тарадуда Денис Тарадуда Денис 4
17 Волохатий Роман Волохатий Роман Хубутія Акакі Хубутія Акакі 28
10 Різник Андрій Різник Андрій Шевченко Дмитро Шевченко Дмитро 25
77 Мамешев Магомед Мамешев Магомед
6 Пінчук Кирило Пінчук Кирило
Головний тренер: Головний тренер:
Купцов Андрій Сергійович Грицай Олександр Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору