ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козик Я.В.
Асистент 1 Дашко О.В.
Асистент 2 Шланчак В.М.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
14 ТУР
16.10.2021 15:30
"Гірник" м. Кривий Ріг
Гляд.
1850
Темп.
15 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Левко М.В.
Кривбас
“Кривбас”
3:0
(0:0)
Краматорськ
“Краматорськ”
“Кривбас”
“Краматорськ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’
Картинка
51’
Картинка
63’
Картинка
66’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
79’
Картинка
82’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
49’
Картинка
61’
Картинка
68’
Картинка
77’
Картинка
80’(2)
Картинка
88’
“Кривбас” СКЛАДИ КОМАНД “Краматорськ”
23 Богдан Сарнавський Сарнавський Богдан Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 66’ Прокопчук Кирило Кирило Прокопчук 5
50 Дмитро Семенов Семенов Дмитро Картинка 51’ Картинка 78’ Вітенчук Вадим Вадим Вітенчук 6
3 Володимир Заїменко Заїменко Володимир (К) Картинка 61’ Даудов Марат Марат Даудов 7
18 Олександр Горват Горват Олександр Картинка 72’ Картинка 51’ (К) Зубков Руслан Руслан Зубков 8
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Картинка 63’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
11 Микита Татарков Татарков Микита Картинка 49’ Картинка 77’ Мягков Павло Павло Мягков 22
30 Вагнер Гонсалвез Ногера де Соуза Гонсалвез Ногера де Соуза Вагнер Картинка 82’ Картинка 48’ Картинка 88’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
16 Крістіан Іліч Іліч Крістіан Картинка 46’ Шушко Павло Павло Шушко 38
45 Артем Щедрий Щедрий Артем Картинка 80’ Сухаров Олександр Олександр Сухаров 43
27 Роман Дебелко Дебелко Роман Картинка 90+1’ Картинка 68’ Картинка 80’(2) Блажко Валерій Валерій Блажко 91
41 Роман Льопка Льопка Роман Якубенко Микита Микита Якубенко 12
5 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 63’ Картинка 80’ Агапов Максим Максим Агапов 4
17 Назар Маліновський Маліновський Назар Картинка 72’ Трояновський Євген Євген Трояновський 10
2 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав Картинка 46’ Картинка 80’(2) Гунічев Єгор Єгор Гунічев 17
6 Клім Приходько Приходько Клім Картинка 66’ Картинка 69’ Картинка 79’ Куканов Нікіта Нікіта Куканов 19
99 Мілян Говедаріца Говедаріца Мілян Медведєв Олександр Олександр Медведєв 44
91 Данило Полонський Полонський Данило Картинка 82’ Картинка 61’ Ндукве Денис Денис Ндукве 45
24 Зураб Гігашвілі Гігашвілі Зураб Картинка 88’ Геловані Олексій Олексій Геловані 98
31 Дмитро Чернявський Чернявський Дмитро
Головний тренер: Головний тренер:
Бабич Олександр Олександрович Городов Олексій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору