ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Аврамчук В.О.
Асистент 2 Близнюк М.І.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
14 ТУР
16.10.2021 13:15
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
2400
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Криницький В.М.
Поділля
“Поділля”
0:2
(0:2)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Поділля”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
16’
Картинка
33’
46’
Картинка
78’(3)
Картинка
87’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
60’
Картинка
66’
Картинка
81’
Картинка
90’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
23 Євгеній Кучеренко Кучеренко Євгеній Картинка 90+1’ Новак Андрій Андрій Новак 54
7 Ян Морговський Морговський Ян Матушевський Олег Олег Матушевський 89
14 Олександр Воловик Воловик Олександр (К) Лень Олег Олег Лень 5
32 Олександр Пернацький Пернацький Олександр Квасний Микола Микола Квасний 23
22 Євген Корохов Корохов Євген Картинка 66’ Писко Михайло Михайло Писко 11
15 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 19’ Картинка 46’ Картинка 52’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
2 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Картинка 89’ Картинка 16’ Картинка 60’ (К) Цюцюра Василь Василь Цюцюра 14
49 Віталій Каверін Каверін Віталій Картинка 78’ Волошинович Ростислав Ростислав Волошинович 19
33 Олег Веремієнко Веремієнко Олег Картинка 33’ Картинка 90’ Воробчак Назарій Назарій Воробчак 15
17 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 78’(2) Картинка 86’ Рудюк Володимир Володимир Рудюк 6
18 Ігор Карпенко Карпенко Ігор Картинка 78’(3) Картинка 81’ Горбаченко Владислав Владислав Горбаченко 99
35 Богдан Шухман Шухман Богдан Сердюк Роман Роман Сердюк 1
44 Едуард Матвєєнко Матвєєнко Едуард Картинка 81’ Геник Василь Василь Геник 34
10 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Картинка 89’ Картинка 60’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
11 Станіслав Коваль Коваль Станіслав Картинка 78’(3) Пастух Іван Іван Пастух 4
9 Данило Волинець Волинець Данило Картинка 90’ Сікач Микола Микола Сікач 12
21 Артур Ващишин Ващишин Артур Толочко Роман Роман Толочко 8
70 Станіслав Мораренко Мораренко Станіслав Картинка 46’ Картинка 87’ Картинка 86’ Дитко Роман Роман Дитко 77
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 78’(2) Хома Андрій Андрій Хома 10
19 Денис Островський Островський Денис Картинка 78’ Француз Василь Василь Француз 3
29 Дмитро Жикол Жикол Дмитро
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Рипан Олег Павлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору