ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Приймачук А.Г.
Асистент 2 Дубовий О.С.
4-ий арбітр Матковська М.В.
14 ТУР
16.10.2021 14:00
"Колос" м. Дунаївці
Гляд.
525
Темп.
7 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Біць М.Ф.
Епіцентр
“Епіцентр”
1:0
(1:0)
Буковина
“Буковина”
“Епіцентр”
“Буковина”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
transparent
transparent
31’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
30’
Картинка
36’
Картинка
36’
Картинка
40’
63’
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
84’
Картинка
86’(2)
Картинка
Картинка
52’
Картинка
61’
Картинка
63’
Картинка
79’
Картинка
85’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “Буковина”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Пономаренко Іван Іван Пономаренко 55
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Логінов Олександр Олександр Логінов 14
4 Володимир Сениця Сениця Володимир Орловський Борис Борис Орловський 25
22 Владислав Кравченко Кравченко Владислав Картинка 84’ (К) Гакман Василь Василь Гакман 11
88 Олександр Кіцак Кіцак Олександр Картинка 77’ Николишин Роман Роман Николишин 20
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр Картинка 40’ Елла Кен Кен Елла 87
10 Андрій Беженар Беженар Андрій Картинка 86’ Картинка 36’ Картинка 36’ Клочан Владислав Владислав Клочан 5
26 Микола Буй Буй Микола Картинка 69’ Картинка 30’ Дуруеке Кєвін Чінеду Кєвін Чінеду Дуруеке 7
30 Клоудіней Барбоса да Сілва Барбоса да Сілва Клоудіней Картинка 90’ Картинка 85’ Орнат Артур Артур Орнат 9
20 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 89’ Картинка 52’ Картинка 79’ Волинець Владислав Владислав Волинець 27
9 Руслан Івашко Івашко Руслан (К) Картинка 14’(н/п) Картинка 31’ Картинка 63’ Картинка 86’(2) Палагнюк Василь Василь Палагнюк 77
13 Іван Тюрін Тюрін Іван Фіяло Ігор Ігор Фіяло 71
77 Алішер Якубов Якубов Алішер Картинка 86’(2) Картинка 79’ Столяр Володимир Володимир Столяр 23
25 Сергій Раца Раца Сергій Картинка 90’ Салбак Фаді Фаді Салбак 19
15 Адріан Пуканич Пуканич Адріан Картинка 30’ Картинка 63’ Рябий Денис Денис Рябий 8
8 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 89’ Картинка 85’ Рябий Артем Артем Рябий 6
17 Микола Павлюк Павлюк Микола Картинка 36’ Картинка 61’ Почернін Денис Денис Почернін 98
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав Нижник Артем Артем Нижник 73
7 Роман Кузів Кузів Роман Мануіла Емре Емре Мануіла 3
6 Віталій Кузів Кузів Віталій Лук'янченко Володимир Володимир Лук'янченко 17
80 Арсен Кривобедрий Кривобедрий Арсен Картинка 86’ Дмитрієв Артем Артем Дмитрієв 88
79 Володимир Котелба Котелба Володимир Беслюбняк Максим Максим Беслюбняк 15
Головний тренер: Головний тренер:
Надуда Олег Миколайович Коваленко Євген Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору