ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Плєшко П.О.
Асистент 1 Онищук В.О.
Асистент 2 Капленко О.Ю.
4-ий арбітр Осауленко Д.В.
14 ТУР
16.10.2021 14:00
"Трудові резерви" м. Біла Церква
Гляд.
50
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Пиндиківський В.Р.
Любомир
“Любомир”
0:3
(0:1)
Чернігів
“Чернігів”
“Любомир”
“Чернігів”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
11’
Картинка
34’
Картинка
45+1’
46’
Картинка
52’
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
65’
Картинка
73’
Картинка
75’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
53’
Картинка
58’
Картинка
63’
Картинка
69’
Картинка
70’(2)
Картинка
77’
Картинка
83’
“Любомир” СКЛАДИ КОМАНД “Чернігів”
31 Дмитро Черниш Черниш Дмитро Картинка 58’ Рощинський Олександр Олександр Рощинський 22
28 Владислав Бобров Бобров Владислав Картинка 34’ Картинка 70’ (К) Борщ Дмитро Дмитро Борщ 19
3 Орхан Ібадов Ібадов Орхан Картинка 34’ Ментей Віталій Віталій Ментей 18
6 Ілля Тимошенко Тимошенко Ілля Картинка 11’(п) Романченко Анатолій Анатолій Романченко 5
29 Дмитрій Мельничук Мельничук Дмитрій Зенченко Олексій Олексій Зенченко 23
15 Андрій Марчук Марчук Андрій Картинка 73’ Картинка 69’ Картинка 77’ Шумило Максим Максим Шумило 3
71 Євгеній Ніколашин Ніколашин Євгеній Картинка 75’ Картинка 45+1’ Картинка 83’ Бибік Артур Артур Бибік 20
7 Богдан Козій Козій Богдан (К) Картинка 55’ Картинка 53’ Порохня Андрій Андрій Порохня 17
20 Дмитро Жданов Жданов Дмитро Картинка 46’ Картинка 63’ Лазаренко Богдан Богдан Лазаренко 95
13 Денис Бондар Бондар Денис Картинка 65’ Картинка 49’ Сердюк Максим Максим Сердюк 77
5 Артем Кияниця Кияниця Артем Картинка 52’ Картинка 70’(2) Литвиненко Богдан Богдан Литвиненко 24
88 Микита Овчаров Овчаров Микита Чаус Максим Максим Чаус 27
22 Ростислав Сидоренко Сидоренко Ростислав Картинка 83’ Самойленко Ігор Ігор Самойленко 2
9 Артем Марченко Марченко Артем Картинка 46’ Картинка 70’ Гребенщиков Микита Микита Гребенщиков 99
11 Максим Павленко Павленко Максим Картинка 70’(2) Кільдій Денис Денис Кільдій 21
14 Вадим Надобенко Надобенко Вадим Картинка 77’ Вересоцький Андрій Андрій Вересоцький 6
18 Андрій Юрченко Юрченко Андрій Картинка 65’ Картинка 79’ Лакеєнко Андрій Андрій Лакеєнко 15
10 Іоан Кравченко Кравченко Іоан Картинка 55’ Картинка 63’ Кривобороденко Кирило Кирило Кривобороденко 9
2 Микита Комісар Комісар Микита Картинка 34’ Картинка 58’ Ширай Олександр Олександр Ширай 35
12 Захар Добровольський Добровольський Захар
8 Іван Мельниченко Мельниченко Іван Картинка 75’
Головний тренер: Головний тренер:
Лазоренко Вадим Миколайович Чорний Валерій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору