ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Когут О.О.
Асистент 1 Лікаренко А.О.
Асистент 2 Матяш О.О.
4-ий арбітр Грицай В.О.
14 ТУР
16.10.2021 15:00
"ім. М.Х. Бруквенка" смт. Макарів
Гляд.
100
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Антимійчук В.А.
Чайка
“Чайка”
0:4
(0:3)
Карпати Львів
“Карпати Львів”
“Чайка”
“Карпати Львів”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
43’
Картинка
Картинка
7’
Картинка
27’
Картинка
44’
50’
Картинка
72’(3)
Картинка
81’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
68’
Картинка
82’
Картинка
87’
“Чайка” СКЛАДИ КОМАНД “Карпати Львів”
33 Дмитро Іванов Іванов Дмитро Сілецький Іван Іван Сілецький 38
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Картинка 43’ Болденков Валерій Валерій Болденков 4
13 Станіслав Василенко Василенко Станіслав Картинка 37’ Картинка 87’ Картинка 64’ Лобай Іван Іван Лобай 5
44 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 72’ Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 15
77 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр Картинка 61’ Галенков Денис Денис Галенков 77
21 Андрій Бартошук Бартошук Андрій (К) Картинка 72’(2) Заставний Володимир Володимир Заставний 90
2 Ілля Малишкін Малишкін Ілля Картинка 81’ Картинка 27’ Приймак Владислав Владислав Приймак 30
22 Сергій Русьян Русьян Сергій Картинка 50’ Картинка 72’(3) Ткачук Андрій Андрій Ткачук 7
3 Антон Музиченко Музиченко Антон Картинка 85’ Чачуа Амбросій Амбросій Чачуа 8
6 Олександр Довгий Довгий Олександр Картинка 7’ Картинка 44’(п) Картинка 68’ (К) Кожанов Денис Денис Кожанов 9
19 Андрій Соловйов Соловйов Андрій Картинка 46’ Гуменюк Максим Максим Гуменюк 74
70 Дмитро Міхєєв Міхєєв Дмитро Вульчин Остап Остап Вульчин 26
23 Кирило Злотар Злотар Кирило Чіпак Нікіта Нікіта Чіпак 47
11 Нівалдо Родрігес Феррейра Родрігес Феррейра Нівалдо Картинка 85’ Єрмаченко Олександр Олександр Єрмаченко 10
9 Володимир Тименко Тименко Володимир Картинка 72’ Картинка 61’ Дударенко Олександр Олександр Дударенко 21
5 Андрій Кузнєцов Кузнєцов Андрій Картинка 81’ Картинка 68’ Повалій Ілля Ілля Повалій 18
55 Дмитро Шакун Шакун Дмитро Картинка 64’ Картинка 82’ Картинка 87’ Притиковський Денис Денис Притиковський 20
14 Михайло Цебро Цебро Михайло Картинка 46’ Картинка 90+1’ Буднік Євген Євген Буднік 99
17 Ярослав Мнишенко Мнишенко Ярослав
36 Владислав Клименко Клименко Владислав
99 Іван Лазарець Лазарець Іван Картинка 72’(3)
89 Артур Аракелян Аракелян Артур Картинка 72’(2)
10 Тимур Погранічний Погранічний Тимур Картинка 87’
Головний тренер: Головний тренер:
Тлумак Андрій Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору