ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Копмарь В.В.
Асистент 1 Подвальний Д.О.
Асистент 2 Рубан Д.О.
4-ий арбітр Миронов О.В.
14 ТУР
16.10.2021 15:00
"Локомотив" м. Полтава
Гляд.
300
Темп.
10 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Луценко О.А.
Полтава
“Полтава”
1:3
(1:2)
Таврія
“Таврія”
“Полтава”
“Таврія”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
8’
Картинка
17’
Картинка
26’
46’(3)
Картинка
52’
Картинка
73’
Картинка
75’
Картинка
87’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
62’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
83’
Картинка
90’(2)
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Таврія”
30 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Онопко Віталій Віталій Онопко 33
70 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 75’ Захарченко Станіслав Станіслав Захарченко 2
5 Вадим Підлепич Підлепич Вадим Картинка 46’ Заїка Олексій Олексій Заїка 21
17 Вадим Таранушич Таранушич Вадим Картинка 88’ Максименко Олександр Олександр Максименко 19
12 Андрій Савенков Савенков Андрій Картинка 75’ Гура Іван Іван Гура 69
15 Владислав Даниленко Даниленко Владислав Картинка 90’ Кривич Михайло Михайло Кривич 16
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 21’ Картинка 46’(2) Картинка 8’ Картинка 83’ Білокінь Євгеній Євгеній Білокінь 8
26 Ян Костенко Костенко Ян Картинка 46’(3) Картинка 72’ Ковальов Андрій Андрій Ковальов 23
9 Дмитро Щербак Щербак Дмитро (К) Картинка 17’ Картинка 62’ Барладим Андрій Андрій Барладим 10
19 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 90’(2) Богданов Максим Максим Богданов 7
10 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 52’ Картинка 73’ Картинка 26’(п) Картинка 88’ (К) Бойко Олексій Олексій Бойко 9
13 Максим Тельнов Тельнов Максим Герасименко Ярослав Ярослав Герасименко 1
71 Ян Вічний Вічний Ян Картинка 72’ Каранга Ян Ян Каранга 77
23 Роман Зоря Зоря Роман Картинка 73’ Картинка 90’(2) Доля Валерій Валерій Доля 13
33 Дмитро Куімов Куімов Дмитро Картинка 62’ Бочак Роман Роман Бочак 18
7 Беслан Абазов Абазов Беслан Картинка 90’ Клочко Дмитро Дмитро Клочко 4
6 Олександр Пономаренко Пономаренко Олександр Картинка 88’ Картинка 83’ Вакулінський Владислав Владислав Вакулінський 99
94 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 46’ Картинка 75’
42 Максим Шмиголь Шмиголь Максим Картинка 46’(2)
14 Денис Руденко Руденко Денис Картинка 46’(3) Картинка 87’
11 Максим Горжуй Горжуй Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович Чумак Юрій Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору