ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кошура А.В.
Асистент 1 Дрикін В.Ю.
Асистент 2 Старча С.В.
4-ий арбітр Садовий О.В.
14 ТУР
17.10.2021 13:15
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
600
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Ісаєв Ю.І.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
1:1
(0:1)
Волинь
“Волинь”
“Гірник-Спорт”
“Волинь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
26’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
2’
Картинка
22’
Картинка
26’
Картинка
42’
50’
Картинка
56’
Картинка
59’
Картинка
77’
Картинка
84’(2)
Картинка
Картинка
80’
Картинка
84’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Волинь”
23 Андрій Кліщук Кліщук Андрій (К) Неділько Віталій Віталій Неділько 42
14 Дмитро Шинкаренко Шинкаренко Дмитро Войтіховський Максим Максим Войтіховський 6
24 Максим Цвіренко Цвіренко Максим Картинка 26’ Сасовський Максим Максим Сасовський 45
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій (К) Мороз Владислав Владислав Мороз 4
3 Богдан Чуєв Чуєв Богдан Картинка 84’(2) Картинка 2’ Цюпа Іван Іван Цюпа 93
8 Артем Мильченко Мильченко Артем Картинка 50’ Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
10 Руслан Паламар Паламар Руслан Рябов Артур Артур Рябов 16
16 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 59’ Картинка 22’ Картинка 42’ Климець Олександр Олександр Климець 34
77 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 77’ Картинка 84’ Ляшенко Андрій Андрій Ляшенко 98
11 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Хагназарі Сіаваш Сіаваш Хагназарі 88
21 Клебер Альвес Да Коста Жуніор Альвес Да Коста Жуніор Клебер Картинка 56’ Картинка 80’ Кобзар Богдан Богдан Кобзар 17
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Картинка 26’ Коркодим Арсеній Арсеній Коркодим 71
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 50’ Картинка 80’ Квасов Ярослав Ярослав Квасов 77
9 Сергій Романов Романов Сергій Картинка 59’ Сад Валерій Валерій Сад 10
15 Денис Черниш Черниш Денис Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 8
19 Емін Сафіханов Сафіханов Емін Картинка 84’(2) Картинка 84’ Кристін Станіслав Станіслав Кристін 5
20 Радіон Посєвкін Посєвкін Радіон Богомаз Назарій Назарій Богомаз 9
25 Роман Жмурко Жмурко Роман Миронюк Микола Микола Миронюк 18
4 Роман Никитюк Никитюк Роман
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 56’
17 Олександр Кожевніков Кожевніков Олександр
6 Артем Кулаковський Кулаковський Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Шахов Альберт Георгійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору