ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Ухов А.Ю.
Асистент 1 Кобялко Р.М.
Асистент 2 Соколовський Б.О.
4-ий арбітр Ченгар О.С.
14 ТУР
17.10.2021 15:00
"НТБ Маріуполь" м. Маріуполь
Гляд.
200
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Карпина І.В.
Яруд
“Яруд”
6:0
(1:0)
Реал Фарма
“Реал Фарма”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Яруд”
“Реал Фарма”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
48’
Картинка
57’
Картинка
59’(2)
Картинка
71’(2)
Картинка
77’(2)
Картинка
79’
Картинка
86’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
53’
Картинка
60’
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
77’
Картинка
86’
“Яруд” СКЛАДИ КОМАНД “Реал Фарма”
1 Павло Кравцов Кравцов Павло Картинка 86’ Деркунський Тарас Тарас Деркунський 23
18 Данило Бібік Бібік Данило Картинка 53’ Онуфрак Сергій Сергій Онуфрак 50
11 Ігор Тищенко Тищенко Ігор Новицький Павло Павло Новицький 26
17 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 79’ Картинка 77’ Онуфрак Денис Денис Онуфрак 27
5 Єгор Булгаков Булгаков Єгор Картинка 71’ Абузраа Мохамед Яссін Мохамед Яссін Абузраа 22
2 Андрій Запорощенко Запорощенко Андрій Картинка 60’ Колесников Олексій Олексій Колесников 4
23 Владислав Таранда Таранда Владислав Ратушняк Євгеній Євгеній Ратушняк 2
9 Іван Мочевінський Мочевінський Іван (К) Картинка 71’(2) (К) Лиховидов Андрій Андрій Лиховидов 77
15 Ігор Биковський Биковський Ігор Картинка 57’ Картинка 59’ Фабер Олександр Олександр Фабер 20
10 Гліб Літюк Літюк Гліб Картинка 23’(п) Картинка 48’ Картинка 59’(2) Картинка 63’ Чоловський Володимир Володимир Чоловський 6
6 Данило Літовченко Літовченко Данило Картинка 77’(2) Картинка 67’ Плачков Дмитро Дмитро Плачков 99
98 Олег Карнаух Карнаух Олег Стародубець Дмитро Дмитро Стародубець 12
12 Олег Гончаренко Гончаренко Олег Картинка 53’ Ігуменов Микита Микита Ігуменов 11
16 Микита Михайленко Михайленко Микита Картинка 59’ Картинка 60’ Опря Роман Роман Опря 19
21 Владислав Сандрак-Вінницький Сандрак-Вінницький Владислав Картинка 59’(2) Картинка 86’(п) Картинка 67’ Гранчар Вадим Вадим Гранчар 25
8 Артем Щербак Щербак Артем Картинка 63’ Нудний Сергій Сергій Нудний 9
33 Максим Товстий Товстий Максим Картинка 77’(2) Картинка 90’ Картинка 77’ Гридзь Максим Максим Гридзь 24
19 Данило Саєнко Саєнко Данило Лиховидов Микола Микола Лиховидов 7
4 Ярослав Доброхотов Доброхотов Ярослав Картинка 71’
24 Дмитро Мамро Мамро Дмитро Картинка 71’(2)
22 Кирило Лисенко Лисенко Кирило
Головний тренер: Головний тренер:
Краснопьоров Олег Володимирович Рязанцев Артем Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору