ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Новохатній В.В.
Асистент 1 Беркут О.А.
Асистент 2 Журибіда В.В.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
14 ТУР
18.10.2021 15:15
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
1000
Темп.
7 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Денисюк В.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
2:1
(2:1)
Металіст
“Металіст”
“Агробізнес”
“Металіст”
2’
Картинка
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
24’
Картинка
transparent
34’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
12’
71’
Картинка
74’
Картинка
87’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
51’
Картинка
63’(2)
Картинка
70’
Картинка
81’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Рибка Олександр Олександр Рибка 23
11 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 88’ Картинка 81’ Романюк Юрій Юрій Романюк 47
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Горбунов Сергій Сергій Горбунов 20
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 74’ Картинка 12’ Мизюк Олександр Олександр Мизюк 2
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 87’ Порох Богдан Богдан Порох 31
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 2’ Картинка 71’ Картинка 63’ Матурін-Харріс Кадім Раймонд Кадім Раймонд Матурін-Харріс 30
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 5’ Картинка 34’ Картинка 90’ Картинка 70’ Танчик Володимир Володимир Танчик 34
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 63’(2) Танковський Вячеслав Вячеслав Танковський 29
3 Данило Карась Карась Данило Картинка 51’ Демченко Єгор Єгор Демченко 17
8 Назар Вербний Вербний Назар Сарапій Едуард Едуард Сарапій 5
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 24’ (К) Вієйра Кампос Пейшоту Матеус Матеус Вієйра Кампос Пейшоту 11
1 Антон Задерейко Задерейко Антон Каневцев Данило Данило Каневцев 1
31 Андрій Артим Артим Андрій Картинка 51’ Підлепенець Євген Євген Підлепенець 12
12 Євген Ємаєв Ємаєв Євген Картинка 88’ Поступаленко Антон Антон Поступаленко 14
22 Ігор Нагорний Нагорний Ігор Картинка 87’ Картинка 81’ Фомін Руслан Руслан Фомін 86
20 Вадим Гудзінський Гудзінський Вадим Картинка 90’ Федорів Віталій Віталій Федорів 24
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 70’ Ріаскос Валенсія Хосе Браян Хосе Браян Ріаскос Валенсія 94
45 Юрій Захарків Захарків Юрій Картинка 63’ Балулі Седдік Фарес Седдік Фарес Балулі 10
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 71’ Картинка 63’(2) Банада Євген Євген Банада 44
16 Богдан Семенець Семенець Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Кучер Олександр Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору