ОНЛАЙН ПРОТОКОЛ

Поділитись:
Арбітр Новохатній В.В.
Асистент 1 Беркут О.А.
Асистент 2 Журибіда В.В.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
14 ТУР
18.10.2021  15:15
"Юність" м. Волочиськ
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Денисюк В.М.
Агробізнес
“Агробізнес”
2:1
Матч завершено
Металіст
“Металіст”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Агробізнес”
“Металіст”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
24’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
11’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Металіст”
30 Мозіль Олег Мозіль Олег Рибка Олександр Рибка Олександр 23
11 Синиця Олег Синиця Олег Романюк Юрій Романюк Юрій 47
17 Курило Ігор Курило Ігор Горбунов Сергій Горбунов Сергій 20
10 Юхимович Дмитро Юхимович Дмитро Мизюк Олександр Мизюк Олександр 2
25 Груша Віталій Груша Віталій Порох Богдан Порох Богдан 31
14 Думанюк Артур Думанюк Артур Матурін-Харріс Кадім Раймонд Матурін-Харріс Кадім Раймонд 30
13 Черненко Руслан Черненко Руслан Танчик Володимир Танчик Володимир 34
18 Когут Іван Когут Іван Танковський Вячеслав Танковський Вячеслав 29
3 Карась Данило Карась Данило Демченко Єгор Демченко Єгор 17
8 Вербний Назар Вербний Назар Сарапій Едуард Сарапій Едуард 5
21 Бойчук Ігор Бойчук Ігор Вієйра Кампос Пейшоту Матеус Вієйра Кампос Пейшоту Матеус 11
1 Задерейко Антон Задерейко Антон Каневцев Данило Каневцев Данило 1
31 Артим Андрій Артим Андрій Підлепенець Євген Підлепенець Євген 12
12 Ємаєв Євген Ємаєв Євген Поступаленко Антон Поступаленко Антон 14
22 Нагорний Ігор Нагорний Ігор Фомін Руслан Фомін Руслан 86
20 Гудзінський Вадим Гудзінський Вадим Федорів Віталій Федорів Віталій 24
80 Семенюк Сергій Семенюк Сергій Ріаскос Валенсія Хосе Браян Ріаскос Валенсія Хосе Браян 94
45 Захарків Юрій Захарків Юрій Балулі Седдік Фарес Балулі Седдік Фарес 10
77 Петров Сергій Петров Сергій Банада Євген Банада Євген 44
16 Семенець Богдан Семенець Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Кучер Олександр Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору