ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дьордь Н.В.
Асистент 1 Кравченко Ю.С.
Асистент 2 Переверзєв А.І.
4-ий арбітр Сахно О.С.
14 ТУР
18.10.2021 14:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
100
Темп.
10 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Скрипак С.В.
Рубікон
“Рубікон”
0:3
(0:0)
Дніпро
“Дніпро”
“Рубікон”
“Дніпро”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
43’
Картинка
61’
Картинка
62’
Картинка
66’
Картинка
70’
Картинка
83’(2)
Картинка
Картинка
51’
Картинка
54’
Картинка
60’
Картинка
64’
Картинка
75’
Картинка
84’
Картинка
86’
“Рубікон” СКЛАДИ КОМАНД “Дніпро”
31 Денис Ферт Ферт Денис Самойленко Кірілл Кірілл Самойленко 1
39 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 61’ ,66’ Картинка Картинка 51’ Барський Владислав Владислав Барський 4
3 Артем Махонін Махонін Артем Картинка 84’ Шостка Павло Павло Шостка 3
95 Владислав Леонов Леонов Владислав Картинка 62’ Вініченко Богдан Богдан Вініченко 15
5 Даніїл Давиденко Давиденко Даніїл Клюс Анатолій Анатолій Клюс 69
33 Богдан Швець Швець Богдан (К) Картинка 86’ (К) Мартян Віктор Віктор Мартян 24
10 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 70’ Дувняк Ігор Ігор Дувняк 20
97 Владислав Зоренко Зоренко Владислав Картинка 83’ Івахно Максим Максим Івахно 8
88 Дмитро Бороденко Бороденко Дмитро Картинка 83’(2) Копил Сергій Сергій Копил 27
20 Артем Уманець Уманець Артем Картинка 43’ Картинка 64’ Бистрицький Кирило Кирило Бистрицький 9
19 Олег Близно Близно Олег Картинка 64’(2) Картинка 54’ Картинка 60’ Картинка 75’ Картинка 88’ Кос Олег Олег Кос 97
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Денега Артем Артем Денега 79
26 Денис Голуб Голуб Денис Картинка 43’ Картинка 64’ Картинка 87’ Савісько Ярослав Ярослав Савісько 10
14 Сергій Островерх Островерх Сергій Картинка 83’ Пінчук Єгор Єгор Пінчук 2
25 Стівен Нянках Нянках Стівен Картинка 70’ Кузнєцов Євген Євген Кузнєцов 6
74 Євгеній Розгон Розгон Євгеній Картинка 86’ Чижик Данііл Данііл Чижик 17
21 Олексій Притуляк Притуляк Олексій Картинка 64’(2) Картинка 88’ Фанталін Владислав Владислав Фанталін 77
7 Гліб Тетерук Тетерук Гліб Картинка 83’(2) Михальченко Богдан Богдан Михальченко 22
Головний тренер: Головний тренер:
Курята Віктор Валерійович Ільницький Тарас Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору