ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Тельбух Л.В.
Асистент 1 Зоренко Ю.В.
Асистент 2 Почепецький П.П.
4-ий арбітр Очкуренко А.О.
15 ТУР
23.10.2021 14:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
150
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Возняк С.І.
Нікополь
“Нікополь”
0:1
(0:1)
Скорук
“Скорук”
“Нікополь”
“Скорук”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
35’
Картинка
40’
49’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
83’(2)
Картинка
90’(2)
“Нікополь” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
1 Мирослав Зновенко Зновенко Мирослав Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
4 Володимир Кіричук Кіричук Володимир Картинка 49’ Клименко Владислав Владислав Клименко 27
2 Максим Білоус Білоус Максим Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
22 Назар Сидоренко Сидоренко Назар (К) Щербина Ярослав Ярослав Щербина 7
21 Сергій Заєць Заєць Сергій (К) Картинка 90’ Гевлич Тарас Тарас Гевлич 5
25 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 35’ Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
11 Максим Соловйов Соловйов Максим Картинка 83’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
18 Валентин Рубчинський Рубчинський Валентин Картинка 80’ Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
9 Богдан Гора Гора Богдан Картинка 37’ Картинка 75’ Цибульський Сергій Сергій Цибульський 17
16 Микита Фомін Фомін Микита Картинка 68’ Картинка 86’ Картинка 90’(2) Перебора Артем Артем Перебора 11
3 Микола Рогулін Рогулін Микола Картинка 66’ Картинка 40’ Картинка 83’(2) Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
77 Олексій Баштаненко Баштаненко Олексій Осадчук Антон Антон Осадчук 23
32 Ярослав Бутіч Бутіч Ярослав Картинка 68’ Картинка 90’ Бобровський Андрій Андрій Бобровський 31
23 Филип Хамаха Хамаха Филип Бацман Станіслав Станіслав Бацман 44
19 Максим Тяпкін Тяпкін Максим Картинка 66’ Картинка 80’ Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
10 Ігор Кошеваров Кошеваров Ігор Картинка 90’(2) Веремєєв Владислав Владислав Веремєєв 18
8 Владислав Шинкаренко Шинкаренко Владислав Картинка 83’ Волков Дмитро Дмитро Волков 4
33 Тарас Горілий Горілий Тарас Картинка 83’(2) Жуков Микита Микита Жуков 99
6 Денис Сорока Сорока Денис Катеруша Ігор Ігор Катеруша 22
26 Андрій Кіреєв Кіреєв Андрій Картинка 90’ Картинка 75’ Красов Олексій Олексій Красов 13
Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
Шевченко Назарій Назарій Шевченко 45
Головний тренер: Головний тренер:
Поклонський Олександр Володимирович Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору