ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Іванов Ю.В.
Асистент 1 Коротін В.І.
Асистент 2 Чос М.В.
4-ий арбітр Афанасьєв О.О.
15 ТУР
24.10.2021 18:45
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
26668
Темп.
8 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Матяш О.М.
Металіст
“Металіст”
3:0
(1:0)
Поділля
“Поділля”
“Металіст”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
14’
Картинка
32’
Картинка
45’
60’
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
76’(2)
Картинка
81’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
68’
Картинка
76’
Картинка
84’
Картинка
86’
“Металіст” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
23 Олександр Рибка Рибка Олександр Кучеренко Євгеній Євгеній Кучеренко 23
27 Володимир Шопін Шопін Володимир (К) Морговський Ян Ян Морговський 7
20 Сергій Горбунов Горбунов Сергій Картинка 88’ Картинка 32’ Картинка 45’ Веремієнко Олег Олег Веремієнко 33
24 Віталій Федорів Федорів Віталій Картинка 80’ Пернацький Олександр Олександр Пернацький 32
31 Богдан Порох Порох Богдан Корохов Євген Євген Корохов 22
94 Хосе Браян Ріаскос Валенсія Ріаскос Валенсія Хосе Браян Картинка 19’ Картинка 60’ Матвєєнко Едуард Едуард Матвєєнко 44
34 Володимир Танчик Танчик Володимир Картинка 68’ (К) Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 2
10 Седдік Фарес Балулі Балулі Седдік Фарес Картинка 61’ Картинка 76’(2) Картинка 14’ Картинка 76’ Островський Денис Денис Островський 19
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 64’ Картинка 86’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
6 Андрій Ралюченко Ралюченко Андрій Картинка 87’ Савошко Володимир Володимир Савошко 17
11 Матеус Вієйра Кампос Пейшоту Вієйра Кампос Пейшоту Матеус Картинка 81’ Картинка 46’ Коваль Станіслав Станіслав Коваль 11
1 Данило Каневцев Каневцев Данило Шухман Богдан Богдан Шухман 35
30 Кадім Раймонд Матурін-Харріс Матурін-Харріс Кадім Раймонд Картинка 60’ Прильопа Владислав Владислав Прильопа 10
14 Антон Поступаленко Поступаленко Антон Картинка 64’ Картинка 76’ Картинка 84’ Мораренко Станіслав Станіслав Мораренко 70
86 Руслан Фомін Фомін Руслан Картинка 81’ Волинець Данило Данило Волинець 9
99 Артем Білий Білий Артем Картинка 88’ Картинка 68’ Ващишин Артур Артур Ващишин 21
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард Картинка 76’(2) Картинка 86’ Картинка 87’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
88 Євгеній Рязанцев Рязанцев Євгеній Картинка 86’ Жикол Дмитро Дмитро Жикол 29
44 Євген Банада Банада Євген Картинка 46’ Карпенко Ігор Ігор Карпенко 18
Головний тренер: Головний тренер:
Кучер Олександр Миколайович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору