ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Бахметьєв А.І.
Асистент 2 Алавук В.Ю.
4-ий арбітр Зайцев А.С.
15 ТУР
24.10.2021 13:15
"Авангард" м. Краматорськ
Гляд.
350
Темп.
10 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Шамич О.М.
Краматорськ
“Краматорськ”
2:0
(0:0)
Нива
“Нива”
“Краматорськ”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+2’
Картинка
Картинка
45+1’
46’
Картинка
47’
Картинка
61’
Картинка
67’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
63’
Картинка
66’
Картинка
74’
Картинка
84’
Картинка
86’
“Краматорськ” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
33 Артем Поспєлов Поспєлов Артем Механів Максим Максим Механів 1
5 Кирило Прокопчук Прокопчук Кирило Хруставка Олег Олег Хруставка 5
6 Вадим Вітенчук Вітенчук Вадим Картинка 12’(н/п) Картинка 45+2’ Картинка 67’ Картинка 84’ Зінь Андрій Андрій Зінь 4
7 Марат Даудов Даудов Марат Картинка 83’ Картинка 90’ Вовченко Семен Семен Вовченко 21
8 Руслан Зубков Зубков Руслан (К) Картинка 47’ Скакун Андрій Андрій Скакун 2
4 Максим Агапов Агапов Максим (К) Мороз Тарас Тарас Мороз 15
20 Юрій Сеницький Сеницький Юрій Картинка 88’ Картинка 45+1’ Картинка 74’ Семенина Ігор Ігор Семенина 7
22 Павло Мягков Мягков Павло Картинка 63’ Гатала Ігор Ігор Гатала 11
30 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 46’ Картинка 87’ Дедух Руслан Руслан Дедух 8
38 Павло Шушко Шушко Павло Картинка 48’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 50
88 Володимир Коробка Коробка Володимир Картинка 61’ Картинка 66’ Кисленко Сергій Сергій Кисленко 9
12 Микита Якубенко Якубенко Микита Жупанський Віталій Віталій Жупанський 71
10 Євген Трояновський Трояновський Євген Картинка 90’ Демчук Максим Максим Демчук 33
14 Денис Підручний Підручний Денис Картинка 88’ Малащук Андрій Андрій Малащук 99
17 Єгор Гунічев Гунічев Єгор Картинка 61’ Кобеля Олександр Олександр Кобеля 18
18 Дмитро Прокопчук Прокопчук Дмитро Картинка 63’ Бичек Костянтин Костянтин Бичек 23
19 Нікіта Куканов Куканов Нікіта Картинка 74’ Козак Богдан Богдан Козак 24
43 Олександр Сухаров Сухаров Олександр Картинка 87’ Різник Андрій Андрій Різник 10
44 Олександр Медведєв Медведєв Олександр Картинка 86’ Волохатий Роман Роман Волохатий 17
45 Денис Ндукве Ндукве Денис Картинка 46’ Проців Максим Максим Проців 88
91 Валерій Блажко Блажко Валерій
98 Олексій Геловані Геловані Олексій Картинка 67’
99 Володимир Грачов Грачов Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Городов Олексій Анатолійович Купцов Андрій Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору