ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Романов В.М.
Асистент 1 Юхименко М.В.
Асистент 2 Гашков Є.Л.
4-ий арбітр Заброда К.В.
15 ТУР
25.10.2021 18:30
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
850
Темп.
5 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Валенко А.А.
Оболонь
“Оболонь”
3:1
(1:0)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Оболонь”
“Агробізнес”
transparent
transparent
8’
Картинка
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
14’
Картинка
29’
59’
Картинка
64’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
78’(2)
Картинка
90’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
67’
Картинка
76’
Картинка
79’(2)
Картинка
90’(2)
Картинка
90+3’
“Оболонь” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Мозіль Олег Олег Мозіль 30
5 Олександр Осман Осман Олександр Картинка 18’ Синиця Олег Олег Синиця 11
6 Юрій Мате Мате Юрій (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
15 Олег Бородай Бородай Олег Картинка 90’(2) Карась Данило Данило Карась 3
3 Микита Безуглий Безуглий Микита Картинка 29’ Картинка 79’ Гудзінський Вадим Вадим Гудзінський 20
11 Іван Матяж Матяж Іван (К) Картинка 74’ Вербний Назар Назар Вербний 8
16 Павло Лук'янчук Лук'янчук Павло Картинка 8’ Картинка 90’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 73’ Картинка 76’ Когут Іван Іван Когут 18
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 64’ Картинка 67’ Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
99 Дмитро Олійник Олійник Дмитро Картинка 78’ Картинка 79’(2) Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
18 Костянтин Черній Черній Костянтин Картинка 59’ Картинка 78’(2) Картинка 14’ Груша Віталій Віталій Груша 25
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Задерейко Антон Антон Задерейко 1
55 Олексій Лобов Лобов Олексій Картинка 90’ Артим Андрій Андрій Артим 31
21 Олексій Щебетун Щебетун Олексій Картинка 78’(2) Картинка 90+4’ Картинка 79’(2) Нагорний Ігор Ігор Нагорний 22
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор Картинка 73’ Картинка 79’ Картинка 90+3’ Петров Сергій Сергій Петров 77
4 Олексій Майданевич Майданевич Олексій Картинка 90’(2) Захарків Юрій Юрій Захарків 45
8 Олексій Савченко Савченко Олексій Картинка 64’ Картинка 71’ Картинка 67’ Семенець Богдан Богдан Семенець 16
9 Олександр Батальський Батальський Олександр
7 Артур Мурза Мурза Артур
77 Алекс Чідомере Чідомере Алекс
17 Сергій Суханов Суханов Сергій Картинка 78’
2 Нікіта Глошардін Глошардін Нікіта
88 Максим Покотилюк Покотилюк Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Іващенко Валерій Володимирович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору