ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Маляр В.Ю.
Асистент 1 Резніченко О.В.
Асистент 2 Удовенко С.Г.
4-ий арбітр Кузовлєв Д.І.
16 ТУР
29.10.2021 14:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
70
Темп.
16 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Кисельов Р.О.
Діназ
“Діназ”
4:1
(2:1)
Рубікон
“Рубікон”
“Діназ”
“Рубікон”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
41’
Картинка
Картинка
23’
Картинка
30’
47’
Картинка
58’(2)
Картинка
63’
Картинка
67’
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
81’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
55’(2)
Картинка
62’
Картинка
62’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
87’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “Рубікон”
13 Антон Котовий Котовий Антон Ферт Денис Денис Ферт 31
95 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 58’ Картинка 50’ Картинка 62’ Нянках Стівен Стівен Нянках 25
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Покойовий Богдан Богдан Покойовий 39
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій Картинка 41’ Картинка 62’ (К) Швець Богдан Богдан Швець 33
9 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 30’ Картинка 66’ Давиденко Даніїл Даніїл Давиденко 5
14 Денис Петренко Петренко Денис (К) Картинка 67’ Картинка 71’ Картинка 87’ Розгон Євгеній Євгеній Розгон 74
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 12’(п) Картинка 47’ Островерх Сергій Сергій Островерх 14
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 58’(2) Картинка 68’ Бороденко Дмитро Дмитро Бороденко 88
7 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 63’ Картинка 76’ Картинка 55’ Улянченко Владислав Владислав Улянченко 10
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 55’(2) Тетерук Гліб Гліб Тетерук 7
10 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 63’ Картинка 23’ Могіль Євгеній Євгеній Могіль 94
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 71’ Картинка 81’ Махонін Артем Артем Махонін 3
11 Богдан Духота Духота Богдан Картинка 58’ Картинка 55’ Притуляк Олексій Олексій Притуляк 21
77 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 58’(2) Картинка 62’ Сухомлинов Рудольф Рудольф Сухомлинов 77
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 76’ Картинка 66’ Матвіїшин Василь Василь Матвіїшин 99
27 Сергій Старенький Старенький Сергій Картинка 68’ Куліш Максим Максим Куліш 11
19 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз Картинка 63’ Картинка 55’(2) Голуб Денис Денис Голуб 26
18 Роман Саленко Саленко Роман
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир
17 Роман Капаністий Капаністий Роман
Головний тренер: Головний тренер:
Бондаренко Володимир Петрович Курята Віктор Валерійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору