ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козорог К.В.
Асистент 1 Андрусяк А.В.
Асистент 2 Худяков О.В.
4-ий арбітр Резніков Д.М.
16 ТУР
30.10.2021 14:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
200
Темп.
14 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Зайцев М.М.
Скорук
“Скорук”
1:1
(0:1)
Перемога
“Перемога”
“Скорук”
“Перемога”
transparent
transparent
transparent
transparent
19’
Картинка
transparent
27’
Картинка
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
11’
Картинка
15’
Картинка
25’
Картинка
37’
51’
Картинка
53’
Картинка
57’
Картинка
82’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
73’
Картинка
86’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Перемога”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Суаіб Ібрагім Ібрагім Суаіб 12
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Велєв Вячеслав Вячеслав Велєв 19
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 57’ Картинка 11’ Картинка 37’ Яременко Юрій Юрій Яременко 39
7 Ярослав Щербина Щербина Ярослав (К) Картинка 19’ Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 27
5 Тарас Гевлич Гевлич Тарас Ляшенко Микола Микола Ляшенко 25
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 45’ Картинка 15’ Резесідзе Герасіме Герасіме Резесідзе 77
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 27’ Картинка 82’ Картинка 25’ Валєєв Рінар Рінар Валєєв 88
11 Артем Перебора Перебора Артем Картинка 73’ Литвяк Богдан Богдан Литвяк 29
17 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 53’ (К) Кіча Антон Антон Кіча 10
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 51’ Картинка 87’ Картинка 86’ Фхакадзе Джаба Джаба Фхакадзе 17
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Луговський Максим Максим Луговський 1
31 Андрій Бобровський Бобровський Андрій Картинка 15’ Павлюк Кирило Кирило Павлюк 23
44 Станіслав Бацман Бацман Станіслав Есьен БрайтДжон БрайтДжон Есьен 32
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 82’ Цопа Андрій Андрій Цопа 8
18 Владислав Веремєєв Веремєєв Владислав Картинка 86’ Сердюк Родіон Родіон Сердюк 99
99 Микита Жуков Жуков Микита Картинка 87’ Донгаузер Микита Микита Донгаузер 22
22 Ігор Катеруша Катеруша Ігор Вишневський Микита Микита Вишневський 20
13 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 53’ Рудавський Богдан Богдан Рудавський 28
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Пономаренко Богдан Богдан Пономаренко 44
10 Антон Шарко Шарко Антон Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 69
45 Назарій Шевченко Шевченко Назарій Радченко Артем Артем Радченко 7
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Воробей Сергій Святославович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору