ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Богатирь М.І.
Асистент 1 Кобялко Р.М.
Асистент 2 Соколовський Б.О.
4-ий арбітр Ожійов К.П.
16 ТУР
31.10.2021 12:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
0
Темп.
12 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Козачук Ю.П.
Суми
“Суми”
1:3
(1:2)
Полтава
“Полтава”
“Суми”
“Полтава”
transparent
7’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
33’
Картинка
40’
46’(2)
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
85’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
55’
Картинка
64’
Картинка
67’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
90’
“Суми” СКЛАДИ КОМАНД “Полтава”
13 Ігор Левченко Левченко Ігор Вічний Ян Ян Вічний 71
94 Євгеній Мороз Мороз Євгеній Картинка 90’ Копитов Дмитро Дмитро Копитов 70
14 Руслан Курдас Курдас Руслан Томенко Олександр Олександр Томенко 94
5 Павло Мілєсін Мілєсін Павло (К) Картинка 33’ Таранушич Вадим Вадим Таранушич 17
8 Вадим Гриппа Гриппа Вадим Картинка 85’ Савенков Андрій Андрій Савенков 12
15 Ян Ковалевський Ковалевський Ян Картинка 37’ Картинка 79’ Даниленко Владислав Владислав Даниленко 15
17 Ілля Зінов'єв Зінов'єв Ілля Картинка 30’ Картинка 46’ Шмиголь Максим Максим Шмиголь 42
9 Микита Асєєв Асєєв Микита Бужин Микола Микола Бужин 19
99 Андрій Глоба Глоба Андрій Картинка 46’(2) (К) Щербак Дмитро Дмитро Щербак 9
69 Артем Пилипенко Пилипенко Артем Картинка 7’ Картинка 55’ Костенко Ян Ян Костенко 26
4 Вячеслав Клочко Клочко Вячеслав Картинка 59’ Картинка 62’ Картинка 40’ Картинка 64’ Стрельцов Євген Євген Стрельцов 10
7 Владислав Бабанін Бабанін Владислав Петриченко Богдан Богдан Петриченко 30
25 Роман Захарчук Захарчук Роман Тельнов Максим Максим Тельнов 13
20 Ігор Ченакал Ченакал Ігор Картинка 90’ Куімов Дмитро Дмитро Куімов 33
11 Валерій Коверник Коверник Валерій Картинка 62’ Картинка 79’ Абазов Беслан Беслан Абазов 7
27 Артем Галета Галета Артем Картинка 46’(2) Картинка 46’ Горжуй Максим Максим Горжуй 11
35 Артем Фастов Фастов Артем Картинка 64’ Картинка 67’ Картинка 83’ Яременко Антон Антон Яременко 22
Картинка 55’ Пономаренко Олександр Олександр Пономаренко 6
Руденко Денис Денис Руденко 14
Головний тренер: Головний тренер:
Бондаренко Олександр Вячеславович Сисенко Володимир Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору