ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Блавацький Р.А.
Асистент 1 Чертоляс М.В.
Асистент 2 Марулін С.Ю.
4-ий арбітр Хамходера О.О.
16 ТУР
01.11.2021 18:30
ОСК "Металіст" м. Харків
Гляд.
26668
Темп.
9 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Александренко В.В.
Металіст
“Металіст”
2:0
(0:0)
Альянс
“Альянс”
“Металіст”
“Альянс”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
7’
Картинка
37’
46’(2)
Картинка
62’
Картинка
66’
Картинка
73’
Картинка
83’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
49’
Картинка
72’
Картинка
73’
Картинка
80’
Картинка
82’
“Металіст” СКЛАДИ КОМАНД “Альянс”
23 Олександр Рибка Рибка Олександр Важинський Ярослав Ярослав Важинський 88
20 Сергій Горбунов Горбунов Сергій Картинка 46’ (К) Пікуль Костянтин Костянтин Пікуль 33
47 Юрій Романюк Романюк Юрій Картинка 49’ Неплях Євген Євген Неплях 4
2 Олександр Мизюк Мизюк Олександр Осадчий Ян Ян Осадчий 17
31 Богдан Порох Порох Богдан Герт Андрій Андрій Герт 94
17 Єгор Демченко Демченко Єгор Картинка 46’(2) Картинка 37’ Лебеденко Олександр Олександр Лебеденко 15
34 Володимир Танчик Танчик Володимир Піднебенной Вячеслав Вячеслав Піднебенной 9
10 Седдік Фарес Балулі Балулі Седдік Фарес (К) Картинка 87’ Картинка 7’ Картинка 82’ Ярошенко Костянтин Костянтин Ярошенко 99
29 Вячеслав Танковський Танковський Вячеслав Картинка 66’ Картинка 73’ Шарай Станіслав Станіслав Шарай 25
11 Матеус Вієйра Кампос Пейшоту Вієйра Кампос Пейшоту Матеус Картинка 45+1’ Картинка 72’ Агапов Микола Микола Агапов 13
30 Кадім Раймонд Матурін-Харріс Матурін-Харріс Кадім Раймонд Картинка 62’ Картинка 80’ Загинайлов Сергій Сергій Загинайлов 7
1 Данило Каневцев Каневцев Данило Єфанов Руслан Руслан Єфанов 55
14 Антон Поступаленко Поступаленко Антон Картинка 87’ Адаменко Роман Роман Адаменко 44
88 Євгеній Рязанцев Рязанцев Євгеній Зайков Кирило Кирило Зайков 37
86 Руслан Фомін Фомін Руслан Картинка 62’ Картинка 82’ Карноза Артур Артур Карноза 10
5 Едуард Сарапій Сарапій Едуард Картинка 46’(2) Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 22
24 Віталій Федорів Федорів Віталій Картинка 80’ Сидоренко Ярослав Ярослав Сидоренко 96
12 Євген Підлепенець Підлепенець Євген Картинка 46’ Картинка 73’ Картинка 83’ Шпирьонок Артем Артем Шпирьонок 21
44 Євген Банада Банада Євген Картинка 66’ Бойко Максим Максим Бойко 18
Кобцов Даніл Даніл Кобцов 77
Головний тренер: Головний тренер:
Кучер Олександр Миколайович Ярошенко Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору