ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пєсоцький Я.С.
Асистент 1 Семенов А.С.
Асистент 2 Кєскюла Д.А.
4-ий арбітр Салаш І.І.
16 ТУР
30.10.2021 15:30
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
630
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Трач Б.Б.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
3:1
(1:1)
Ужгород
“Ужгород”
“Прикарпаття”
“Ужгород”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
18’
Картинка
32’
Картинка
41’
Картинка
42’
53’
Картинка
66’
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
77’
Картинка
87’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
60’
Картинка
71’
Картинка
71’
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Ужгород”
24 Іван Піцан Піцан Іван Картинка 71’ Готра Михайло Михайло Готра 25
3 Василь Француз Француз Василь Савошко Олександр Олександр Савошко 21
89 Олег Матушевський Матушевський Олег (К) Допілка Олег Олег Допілка 3
23 Микола Квасний Квасний Микола Картинка 32’ Сартіна Дмитро Дмитро Сартіна 69
5 Олег Лень Лень Олег Картинка 90’ Аксьонов Олександр Олександр Аксьонов 4
17 Владислав Семотюк Семотюк Владислав Вискребенцев Андрій Андрій Вискребенцев 6
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 71’ Картинка 76’ Картинка 41’ Картинка 42’ Дуран Володимир Володимир Дуран 8
19 Ростислав Волошинович Волошинович Ростислав Картинка 44’ Картинка 53’ Картинка 87’ Ряшко Віктор Віктор Ряшко 7
15 Назарій Воробчак Воробчак Назарій Картинка 60’ Пиняшко Василь Василь Пиняшко 20
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь (К) Картинка 28’ Картинка 66’ Гайдучик Микола Микола Гайдучик 9
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 77’ Картинка 18’ Картинка 71’ Хомченко Віктор Віктор Хомченко 99
1 Роман Сердюк Сердюк Роман Ющишин Вадим Вадим Ющишин 1
34 Василь Геник Геник Василь Картинка 76’ Картинка 32’ Картинка 57’ Федак Стефан Стефан Федак 13
77 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 87’ Картинка 60’ Ференцик Вадим Вадим Ференцик 19
2 Данил Мащенко Мащенко Данил Картинка 90’ Картинка 71’ Тищук Павло Павло Тищук 10
22 Богдан Мицик Мицик Богдан Картинка 42’ Машталір Сергій Сергій Машталір 77
12 Микола Сікач Сікач Микола Мердєєв Вадим Вадим Мердєєв 11
8 Роман Толочко Толочко Роман Славік Юрій Юрій Славік 12
44 Віталій Пархуць Пархуць Віталій
4 Іван Пастух Пастух Іван
99 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Картинка 77’
10 Андрій Хома Хома Андрій
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 66’
Головний тренер: Головний тренер:
Рипан Олег Павлович Блавацький Богдан Ігоревич
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору