ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Цибулько Є.А.
Асистент 1 Вашкевич Ю.В.
Асистент 2 Близнюк М.І.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
17 ТУР
05.11.2021 14:15
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
300
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Якименко О.В.
Агробізнес
“Агробізнес”
1:0
(1:0)
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
“Агробізнес”
“ВПК-Агро”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
23’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
41’
Картинка
45’
61’
Картинка
66’
Картинка
75’(2)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
63’
Картинка
64’
Картинка
72’
Картинка
74’
Картинка
80’
Картинка
82’
Картинка
90+2’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
30 Олег Мозіль Мозіль Олег Махновський Костянтин Костянтин Махновський 35
11 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 64’ Сухар Тимофій Тимофій Сухар 27
17 Ігор Курило Курило Ігор (К) Картинка 23’ Картинка 63’ Картинка 75’ Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 5
3 Данило Карась Карась Данило Тарадуда Денис Денис Тарадуда 4
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 66’ Пашаєв Павло Павло Пашаєв 21
8 Назар Вербний Вербний Назар Косовський Сергій Сергій Косовський 19
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 45’ Картинка 46’ Литвиненко Іван Іван Литвиненко 10
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 75’ Картинка 80’ Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто 6
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 41’ Картинка 82’ (К) Будняк Іван Іван Будняк 8
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Льопа Дмитро Дмитро Льопа 39
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 61’ Картинка 45’ Картинка 72’ Яровенко Олександр Олександр Яровенко 7
31 Андрій Артим Артим Андрій Бабічин Віктор Віктор Бабічин 71
22 Ігор Нагорний Нагорний Ігор Картинка 66’ Хубутія Акакі Акакі Хубутія 28
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 75’ Картинка 64’ Де Паула Мерседес Вісенте Вісенте Де Паула Мерседес 32
20 Вадим Гудзінський Гудзінський Вадим Картинка 82’ Картинка 90+2’ Дудік Артем Артем Дудік 70
77 Сергій Петров Петров Сергій Картинка 75’(2) Картинка 46’ Картинка 74’ Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
45 Юрій Захарків Захарків Юрій Колесник Данило Данило Колесник 11
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 61’ Картинка 75’(2) Картинка 72’ Куліш Станіслав Станіслав Куліш 9
Палюх Сергій Сергій Палюх 29
Картинка 80’ Наполов Сергій Сергій Наполов 77
Слива Роман Роман Слива 3
Головний тренер: Головний тренер:
Чижевський Олександр Арсенійович Чечер Вячеслав Леонідович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору