ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Фірсов М.О.
Асистент 1 Переверзєв А.І.
Асистент 2 Лупач Д.В.
4-ий арбітр Матяш О.О.
17 ТУР
06.11.2021 12:00
"Ворскла-Зміна" с. Нижні Млини
Гляд.
300
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Бондар В.М.
Полтава
“Полтава”
2:0
(1:0)
Перемога
“Перемога”
“Полтава”
“Перемога”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
transparent
22’
Картинка
transparent
transparent
33’
Картинка
transparent
transparent
46’
Картинка
53’
Картинка
67’
Картинка
68’(2)
Картинка
75’
Картинка
77’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
81’
Картинка
83’
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Перемога”
71 Ян Вічний Вічний Ян Суаіб Ібрагім Ібрагім Суаіб 12
19 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 77’ Велєв Вячеслав Вячеслав Велєв 19
94 Олександр Томенко Томенко Олександр Сидоренко Данило Данило Сидоренко 33
17 Вадим Таранушич Таранушич Вадим Картинка 14’ Картинка 59’ Яременко Юрій Юрій Яременко 39
12 Андрій Савенков Савенков Андрій Картинка 83’ Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 27
15 Владислав Даниленко Даниленко Владислав Картинка 88’ Картинка 55’ Картинка 81’ Ляшенко Микола Микола Ляшенко 25
42 Максим Шмиголь Шмиголь Максим Картинка 22’ Картинка 46’ Павлюк Кирило Кирило Павлюк 23
26 Ян Костенко Костенко Ян Картинка 33’ Картинка 53’ Картинка 68’ Сердюк Родіон Родіон Сердюк 99
9 Дмитро Щербак Щербак Дмитро (К) Картинка 66’ Литвяк Богдан Богдан Литвяк 29
10 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 67’ Картинка 68’(2) (К) Кіча Антон Антон Кіча 10
11 Максим Горжуй Горжуй Максим Картинка 75’ Фхакадзе Джаба Джаба Фхакадзе 17
13 Максим Тельнов Тельнов Максим Солдатенко Вадим Вадим Солдатенко 69
30 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Картинка 68’ Радченко Артем Артем Радченко 7
33 Дмитро Куімов Куімов Дмитро Картинка 66’ Донгаузер Микита Микита Донгаузер 22
6 Олександр Пономаренко Пономаренко Олександр Картинка 88’ Рудавський Богдан Богдан Рудавський 28
7 Беслан Абазов Абазов Беслан Картинка 75’ Цопа Андрій Андрій Цопа 8
70 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 46’ Вишневський Микита Микита Вишневський 20
22 Антон Яременко Яременко Антон Картинка 53’ Картинка 81’ Есьен БрайтДжон БрайтДжон Есьен 32
14 Денис Руденко Руденко Денис Картинка 68’(2) Пономаренко Богдан Богдан Пономаренко 44
21 Сергій Постернак Постернак Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович Воробей Сергій Святославович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору