ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Райда М.М.
Асистент 1 Шлончак С.М.
Асистент 2 Шланчак В.М.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.С.
17 ТУР
08.11.2021 18:30
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
0
Темп.
8 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Чернишов В.Б.
Альянс
“Альянс”
3:2
(1:1)
Оболонь
“Оболонь”
“Альянс”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
29’
Картинка
42’
56’
Картинка
61’
Картинка
76’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
60’
Картинка
63’
Картинка
64’
Картинка
72’
Картинка
76’
Картинка
80’
Картинка
90+3’
“Альянс” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
88 Ярослав Важинський Важинський Ярослав Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
33 Костянтин Пікуль Пікуль Костянтин (К) Осман Олександр Олександр Осман 5
17 Ян Осадчий Осадчий Ян Картинка 43’ Картинка 80’ Мате Юрій Юрій Мате 6
11 Руслан Пісний Пісний Руслан Картинка 72’ Картинка 90+3’ Бородай Олег Олег Бородай 15
94 Андрій Герт Герт Андрій Картинка 76’ Картинка 29’(аг) Безуглий Микита Микита Безуглий 3
99 Костянтин Ярошенко Ярошенко Костянтин Лук'янчук Павло Павло Лук'янчук 16
9 Вячеслав Піднебенной Піднебенной Вячеслав Картинка 76’ Савченко Олексій Олексій Савченко 8
10 Артур Карноза Карноза Артур Картинка 60’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
25 Станіслав Шарай Шарай Станіслав Картинка 20’ ,56’ Картинка Картинка 80’ Слободян Олег Олег Слободян 10
13 Микола Агапов Агапов Микола Картинка 60’ Картинка 63’ Суханов Сергій Сергій Суханов 17
7 Сергій Загинайлов Загинайлов Сергій Картинка 61’ Картинка 90’ Картинка 42’ Картинка 54’ (К) Батальський Олександр Олександр Батальський 9
55 Руслан Єфанов Єфанов Руслан Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
44 Роман Адаменко Адаменко Роман Картинка 80’ Черній Костянтин Костянтин Черній 18
37 Кирило Зайков Зайков Кирило Картинка 54’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 21
22 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 60’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
96 Ярослав Сидоренко Сидоренко Ярослав Картинка 90’ Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
21 Артем Шпирьонок Шпирьонок Артем Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
18 Максим Бойко Бойко Максим Картинка 63’ Картинка 64’(п) Мурза Артур Артур Мурза 7
29 Артур Петленко Петленко Артур Картинка 76’ Чідомере Алекс Алекс Чідомере 77
77 Даніл Кобцов Кобцов Даніл Глошардін Нікіта Нікіта Глошардін 2
Головний тренер: Головний тренер:
Ярошенко Юрій Миколайович Іващенко Валерій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору