ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кєвліч Є.Ю.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Приймачук А.Г.
4-ий арбітр Сахно О.С.
17 ТУР
08.11.2021 14:00
"Арсенал-Арена" с. Щасливе
Гляд.
100
Темп.
8 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Троцюк О.П.
Рубікон
“Рубікон”
0:5
(0:0)
Карпати Львів
“Карпати Львів”
“Рубікон”
“Карпати Львів”
transparent
transparent
10’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+1’
Картинка
65’(4)
Картинка
77’(3)
Картинка
84’
Картинка
Картинка
48’
Картинка
50’
Картинка
55’
Картинка
58’
Картинка
59’
Картинка
65’(2)
Картинка
70’(2)
Картинка
77’
Картинка
83’
Картинка
88’
“Рубікон” СКЛАДИ КОМАНД “Карпати Львів”
31 Денис Ферт Ферт Денис Сілецький Іван Іван Сілецький 38
99 Василь Матвіїшин Матвіїшин Василь Картинка 77’(2) Картинка 83’ Сімінін Сергій Сергій Сімінін 3
4 Руслан Грабовський Грабовський Руслан Картинка 48’ Картинка 70’ Болденков Валерій Валерій Болденков 4
3 Артем Махонін Махонін Артем Лобай Іван Іван Лобай 5
39 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 70’(2) Ткачук Андрій Андрій Ткачук 7
33 Богдан Швець Швець Богдан (К) Картинка 10’ ,45+1’ Картинка Картинка 88’ Чачуа Амбросій Амбросій Чачуа 8
21 Олексій Притуляк Притуляк Олексій Картинка 65’(3) Приймак Владислав Владислав Приймак 30
20 Артем Уманець Уманець Артем Картинка 77’(3) Картинка 58’ Картинка 77’ Повалій Ілля Ілля Повалій 18
97 Владислав Зоренко Зоренко Владислав Картинка 65’(4) Картинка 50’ Картинка 65’ Галенков Денис Денис Галенков 77
88 Дмитро Бороденко Бороденко Дмитро Картинка 55’(п) Картинка 59’ (К) Кожанов Денис Денис Кожанов 9
94 Євгеній Могіль Могіль Євгеній Картинка 65’(2) Буднік Євген Євген Буднік 99
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Кучинський Максим Максим Кучинський 1
19 Олег Близно Близно Олег Картинка 77’(3) Картинка 70’(2) Єрмаченко Олександр Олександр Єрмаченко 10
26 Денис Голуб Голуб Денис Картинка 65’(3) Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 15
5 Даніїл Давиденко Давиденко Даніїл Картинка 65’(4) Картинка 70’ Притиковський Денис Денис Притиковський 20
13 Томас Довідайтіс Довідайтіс Томас Картинка 77’ Дударенко Олександр Олександр Дударенко 21
25 Стівен Нянках Нянках Стівен Картинка 65’(2) Гуменюк Максим Максим Гуменюк 74
74 Євгеній Розгон Розгон Євгеній Картинка 77’(2) Картинка 84’ Картинка 65’ Заставний Володимир Володимир Заставний 90
7 Гліб Тетерук Тетерук Гліб
Головний тренер: Головний тренер:
Курята Віктор Валерійович Тлумак Андрій Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору