ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Горбань І.В.
Асистент 1 Лупач Д.В.
Асистент 2 Морозюк Б.М.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
18 ТУР
14.11.2021 13:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
0
Темп.
9 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Петров А.О.
Перемога
“Перемога”
3:1
(2:0)
Яруд
“Яруд”
“Перемога”
“Яруд”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
transparent
Картинка
29’
Картинка
39’
Картинка
45’
63’
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
57’
Картинка
57’
Картинка
72’
Картинка
80’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Яруд”
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Кравцов Павло Павло Кравцов 1
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Картинка 72’ Михайленко Микита Микита Михайленко 16
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Булгаков Єгор Єгор Булгаков 5
39 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 63’ Картинка 57’ Мамро Дмитро Дмитро Мамро 24
27 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Таранда Владислав Владислав Таранда 23
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 90’ Картинка 80’ Авдєєв Дмитро Дмитро Авдєєв 3
99 Родіон Сердюк Сердюк Родіон Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 17
88 Рінар Валєєв Валєєв Рінар Картинка 80’ Картинка 90’(2) Картинка 45’ Корицький Єгор Єгор Корицький 7
17 Джаба Фхакадзе Фхакадзе Джаба Картинка 74’ Картинка 77’ Картинка 39’(аг) Картинка 57’ Літюк Гліб Гліб Літюк 10
10 Антон Кіча Кіча Антон (К) Картинка 36’ Картинка 90+3’ Картинка 29’ (К) Мочевінський Іван Іван Мочевінський 9
7 Артем Радченко Радченко Артем Картинка 87’ Тищенко Ігор Ігор Тищенко 11
69 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Гончаренко Олег Олег Гончаренко 12
29 Богдан Литвяк Литвяк Богдан Картинка 77’ Лисенко Кирило Кирило Лисенко 22
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Саєнко Данило Данило Саєнко 19
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 87’ Картинка 72’ Товстий Максим Максим Товстий 33
28 Богдан Рудавський Рудавський Богдан Картинка 90’ Бібік Данило Данило Бібік 18
20 Микита Вишневський Вишневський Микита Дмитрієв Данило Данило Дмитрієв 14
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон Картинка 90’(2) Картинка 57’ Доброхотов Ярослав Ярослав Доброхотов 4
44 Богдан Пономаренко Пономаренко Богдан
1 Максим Луговський Луговський Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Воробей Сергій Святославович Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору