ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Тельбух Л.В.
Асистент 1 Курбанов З.А.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Сухенко І.В.
19 ТУР
19.11.2021 13:15
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
200
Темп.
3 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Ісаєв Ю.І.
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
0:2
(0:1)
Нива
“Нива”
ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ
“Гірник-Спорт”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
12’
Картинка
44’
46’
Картинка
62’
Картинка
73’
Картинка
80’(2)
Картинка
85’
Картинка
Картинка
65’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
89’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
23 Андрій Кліщук Кліщук Андрій Механів Максим Максим Механів 1
3 Богдан Чуєв Чуєв Богдан Хруставка Олег Олег Хруставка 5
4 Роман Никитюк Никитюк Роман Зінь Андрій Андрій Зінь 4
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій (К) Картинка 12’ Вовченко Семен Семен Вовченко 21
15 Денис Черниш Черниш Денис Картинка 46’ Картинка 44’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 50
7 Артем Сьомка Сьомка Артем Картинка 80’(2) (К) Мороз Тарас Тарас Мороз 15
10 Руслан Паламар Паламар Руслан Картинка 62’ Картинка 65’ Картинка 75’ Бичек Костянтин Костянтин Бичек 23
8 Артем Мильченко Мильченко Артем Картинка 85’ Картинка 86’ Козак Богдан Богдан Козак 24
77 Вадим Яворський Яворський Вадим Картинка 80’ Малащук Андрій Андрій Малащук 99
22 Єгор Твердохліб Твердохліб Єгор Картинка 73’ Картинка 90’ Різник Андрій Андрій Різник 10
11 Андрій Понєдєльнік Понєдєльнік Андрій Картинка 89’ Кисленко Сергій Сергій Кисленко 9
26 Георгій Клімов Клімов Георгій Жупанський Віталій Віталій Жупанський 71
9 Сергій Романов Романов Сергій Картинка 62’ Картинка 89’ Демчук Максим Максим Демчук 33
16 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 73’ Стельмащук Максим Максим Стельмащук 44
27 Олексій Федоров Федоров Олексій Картинка 75’ Проців Максим Максим Проців 88
19 Емін Сафіханов Сафіханов Емін Картинка 46’ Картинка 80’ Дедух Руслан Руслан Дедух 8
12 Владислав Громенко Громенко Владислав Картинка 90’ Кобеля Олександр Олександр Кобеля 18
17 Олександр Кожевніков Кожевніков Олександр Скакун Андрій Андрій Скакун 2
6 Артем Кулаковський Кулаковський Артем Картинка 85’ Картинка 86’ Семенина Ігор Ігор Семенина 7
21 Клебер Альвес Да Коста Жуніор Альвес Да Коста Жуніор Клебер Картинка 80’(2) Мамешев Магомед Магомед Мамешев 77
18 Бруно Ернандес Да Сільва Лемос Ернандес Да Сільва Лемос Бруно
Головний тренер: Головний тренер:
Жабченко Ігор Валентинович Купцов Андрій Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору