ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дьордь Н.В.
Асистент 1 Хімич Б.І.
Асистент 2 Марчик О.В.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
19 ТУР
20.11.2021 13:15
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
1590
Темп.
9 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Гамаль Р.Л.
Поділля
“Поділля”
2:1
(2:0)
Краматорськ
“Краматорськ”
“Поділля”
“Краматорськ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
21’
Картинка
transparent
transparent
34’
Картинка
transparent
45+1’
Картинка
Картинка
12’
73’
Картинка
81’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
48’
Картинка
56’
Картинка
59’
Картинка
65’
Картинка
71’
Картинка
78’
Картинка
86’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Краматорськ”
23 Євгеній Кучеренко Кучеренко Євгеній Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
7 Ян Морговський Морговський Ян Прокопчук Кирило Кирило Прокопчук 5
33 Олег Веремієнко Веремієнко Олег Картинка 21’ Картинка 45+1’ (К) Вітенчук Вадим Вадим Вітенчук 6
32 Олександр Пернацький Пернацький Олександр Картинка 56’ Картинка 65’ Козлов Артем Артем Козлов 13
22 Євген Корохов Корохов Євген Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
15 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 59’ Мягков Павло Павло Мягков 22
2 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро (К) Картинка 71’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 30
19 Денис Островський Островський Денис Картинка 90’ Картинка 48’ Шушко Павло Павло Шушко 38
49 Віталій Каверін Каверін Віталій Картинка 85’ Картинка 78’ Медведєв Олександр Олександр Медведєв 44
70 Станіслав Мораренко Мораренко Станіслав Картинка 34’ Картинка 81’ Картинка 46’ Блажко Валерій Валерій Блажко 91
10 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Картинка 73’ Картинка 12’ Грачов Володимир Володимир Грачов 99
35 Богдан Шухман Шухман Богдан Якубенко Микита Микита Якубенко 12
44 Едуард Матвєєнко Матвєєнко Едуард Картинка 12’ Агапов Максим Максим Агапов 4
9 Данило Волинець Волинець Данило Картинка 46’ Єрмоленко Максим Максим Єрмоленко 9
21 Артур Ващишин Ващишин Артур Картинка 81’ Трояновський Євген Євген Трояновський 10
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 90’ Картинка 71’ Картинка 86’ Гунічев Єгор Єгор Гунічев 17
29 Дмитро Жикол Жикол Дмитро Прокопчук Дмитро Дмитро Прокопчук 18
17 Володимир Савошко Савошко Володимир Картинка 85’ Картинка 78’ Куканов Нікіта Нікіта Куканов 19
11 Станіслав Коваль Коваль Станіслав Картинка 73’ Картинка 90’ Картинка 59’ Ндукве Денис Денис Ндукве 45
Геловані Олексій Олексій Геловані 98
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Городов Олексій Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору