ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кальонов О.О.
Асистент 1 Дрикін В.Ю.
Асистент 2 Матяш О.О.
4-ий арбітр Причина С.Р.
19 ТУР
20.11.2021 13:00
"Діназ" с. Демидів
Гляд.
100
Темп.
6 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Беженар П.В.
Діназ
“Діназ”
0:2
(0:0)
ЛНЗ
“ЛНЗ”
“Діназ”
“ЛНЗ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
46’
Картинка
54’
Картинка
62’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
87’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
54’
Картинка
57’
Картинка
66’
Картинка
79’
Картинка
79’
Картинка
87’(2)
Картинка
90’
“Діназ” СКЛАДИ КОМАНД “ЛНЗ”
30 Олексій Крупниченко Крупниченко Олексій Попович Андрій Андрій Попович 1
95 Максим Банасевич Банасевич Максим Картинка 90+4’ Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
5 Сергій Ічанський Ічанський Сергій Лопирьонок Максим Максим Лопирьонок 3
24 Андрій Волошин Волошин Андрій Картинка 54’ Картинка 66’ Куксенко Богдан Богдан Куксенко 96
23 Роман Помазан Помазан Роман Картинка 54’ Картинка 87’(2) (К) Насонов Олександр Олександр Насонов 23
14 Денис Петренко Петренко Денис (К) Картинка 50’ Норенков Денис Денис Норенков 17
81 Олексій Бриженко Бриженко Олексій Картинка 22’ Картинка 46’ Євдокимов Антон Антон Євдокимов 5
7 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 73’ Картинка 57’ Бобко Іван Іван Бобко 10
11 Богдан Духота Духота Богдан Картинка 62’ Картинка 79’ Голіков Олександр Олександр Голіков 33
10 Олександр Апанчук Апанчук Олександр Картинка 87’ Долінський Денис Денис Долінський 14
21 Сергій Майборода Майборода Сергій Картинка 45’ Картинка 71’ Картинка 79’ Картинка 90’ Галенко Ярослав Ярослав Галенко 71
1 Владислав Леванідов Леванідов Владислав Ярошевич Микола Микола Ярошевич 31
13 Антон Котовий Котовий Антон Картинка 66’ Войцеховський Владислав Владислав Войцеховський 87
97 Ярослав Ізотов Ізотов Ярослав Картинка 79’ Замуренко Павло Павло Замуренко 21
77 Юрій Малєй Малєй Юрій Картинка 90’ Волков Олександр Олександр Волков 89
9 Валентин Корешков Корешков Валентин Картинка 46’ Сніжко Олександр Олександр Сніжко 18
6 Євгеній Чепурненко Чепурненко Євгеній Картинка 62’ Картинка 74’ Картинка 87’(2) Бурлін Анатолій Анатолій Бурлін 12
27 Сергій Старенький Старенький Сергій Картинка 73’ Картинка 57’ Тищенко Іван Іван Тищенко 27
18 Роман Саленко Саленко Роман Картинка 87’ Сафонов Олександр Олександр Сафонов 8
19 Тамаз Авдалян Авдалян Тамаз Панченко Євгеній Євгеній Панченко 13
8 Володимир Крохмаль Крохмаль Володимир
17 Роман Капаністий Капаністий Роман
15 Вадим Бовтрук Бовтрук Вадим Картинка 71’
Головний тренер: Головний тренер:
Бондаренко Володимир Петрович Бакалов Юрій Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору