ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Плєшко П.О.
Асистент 1 Каморніков Д.Ю.
Асистент 2 Чеголя В.І.
4-ий арбітр Бакулін В.А.
19 ТУР
20.11.2021 13:00
"Енергія" м. Нова Каховка
Гляд.
100
Темп.
10 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Данілов Д.А.
Енергія
“Енергія”
3:1
(1:1)
Суми
“Суми”
“Енергія”
“Суми”
transparent
transparent
8’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
7’
Картинка
28’
Картинка
33’
53’
Картинка
61’
Картинка
64’
Картинка
72’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
53’
Картинка
60’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
85’
Картинка
87’
“Енергія” СКЛАДИ КОМАНД “Суми”
30 Сергій Дворник Дворник Сергій Картинка 7’ Фастов Артем Артем Фастов 35
2 Олександр Нестерук Нестерук Олександр Картинка 60’ (К) Мілєсін Павло Павло Мілєсін 5
5 Дмитро Маміч Маміч Дмитро Картинка 87’ Гриппа Вадим Вадим Гриппа 8
33 Владислав Бородай Бородай Владислав Картинка 53’ Картинка 28’ Картинка 33’ Пилипенко Артем Артем Пилипенко 69
15 Павло Бесараб Бесараб Павло Коверник Валерій Валерій Коверник 11
17 Андрій Гавриленко Гавриленко Андрій (К) Картинка 8’(п) Картинка 64’ Картинка 86’(н/п) Галета Артем Артем Галета 27
8 Ярослав Терехов Терехов Ярослав Картинка 79’ Картинка 90’ Картинка 69’ Курдас Руслан Руслан Курдас 14
18 Владислав Бондар Бондар Владислав Картинка 61’(п) Картинка 90’(2) Мороз Євгеній Євгеній Мороз 94
13 Євгеній Андрощук Андрощук Євгеній Картинка 83’ Сільченко Віталій Віталій Сільченко 6
6 Вадим Россохатий Россохатий Вадим Картинка 72’ Глоба Андрій Андрій Глоба 99
16 Микола Хименюк Хименюк Микола Картинка 72’ Картинка 53’ Картинка 85’ Маркевич Олександр Олександр Маркевич 22
1 В'ячеслав Борисенко Борисенко В'ячеслав Картинка 87’ Левченко Ігор Ігор Левченко 13
21 Владислав Скала Скала Владислав Картинка 83’ Картинка 69’ Асєєв Микита Микита Асєєв 9
23 Вадим Шовковий Шовковий Вадим Картинка 53’ Бабанін Владислав Владислав Бабанін 7
10 Сергій Федоров Федоров Сергій Картинка 72’ Картинка 82’ Захарчук Роман Роман Захарчук 25
14 Юрій Гезело Гезело Юрій Картинка 85’ Ченакал Ігор Ігор Ченакал 20
9 Данило Савченко Савченко Данило Картинка 90’(2)
7 Сергій Цой Цой Сергій
20 Андрій Хапісов Хапісов Андрій Картинка 90’
4 Іван Кірієнко Кірієнко Іван
12 Дмитро Качан Качан Дмитро
Головний тренер: Головний тренер:
Хавров Едуард Анатолійович Бондаренко Олександр Вячеславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору