ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пасхал І.Ю.
Асистент 1 Чертоляс М.В.
Асистент 2 Марулін С.Ю.
4-ий арбітр Липко М.М.
19 ТУР
21.11.2021 14:15
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
1000
Темп.
13 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Александренко В.В.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
0:2
(0:0)
Оболонь
“Оболонь”
“Прикарпаття”
“Оболонь”
transparent
transparent
transparent
13’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
43’
Картинка
Картинка
12’
54’
Картинка
57’
Картинка
65’
Картинка
75’(2)
Картинка
81’
Картинка
90’(3)
Картинка
Картинка
53’
Картинка
61’
Картинка
61’
Картинка
69’
Картинка
74’
Картинка
75’
Картинка
90’(2)
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь”
24 Іван Піцан Піцан Іван Литвиненко Василь Василь Литвиненко 72
3 Василь Француз Француз Василь Осман Олександр Олександр Осман 5
89 Олег Матушевський Матушевський Олег Картинка 81’ Картинка 84’ Картинка 12’ Картинка 74’ Бородай Олег Олег Бородай 15
11 Михайло Писко Писко Михайло ,13’ Картинка Лук'янчук Павло Павло Лук'янчук 16
5 Олег Лень Лень Олег Безуглий Микита Микита Безуглий 3
17 Владислав Семотюк Семотюк Владислав Картинка 54’ Картинка 90’(3) (К) Матяж Іван Іван Матяж 11
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь (К) Картинка 75’(2) Лобов Олексій Олексій Лобов 55
15 Назарій Воробчак Воробчак Назарій Картинка 90’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 61’ Картинка 90’(2) Слободян Олег Олег Слободян 10
6 Володимир Рудюк Рудюк Володимир Картинка 43’ Картинка 57’ Картинка 53’ Картинка 69’ Суханов Сергій Сергій Суханов 17
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 65’ Картинка 61’ Картинка 75’ Батальський Олександр Олександр Батальський 9
1 Роман Сердюк Сердюк Роман Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
99 Владислав Горбаченко Горбаченко Владислав Картинка 75’(2) Мурза Артур Артур Мурза 7
77 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 90’ Олійник Дмитро Дмитро Олійник 99
12 Микола Сікач Сікач Микола Картинка 84’ Картинка 90’(2) Покотилюк Максим Максим Покотилюк 88
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 65’ Картинка 75’ Щебетун Олексій Олексій Щебетун 21
2 Данил Мащенко Мащенко Данил Картинка 69’ Прокопенко Єгор Єгор Прокопенко 24
44 Віталій Пархуць Пархуць Віталій Мате Юрій Юрій Мате 6
34 Василь Геник Геник Василь Картинка 90’(3) Майданевич Олексій Олексій Майданевич 4
10 Андрій Хома Хома Андрій
4 Іван Пастух Пастух Іван Картинка 57’
8 Роман Толочко Толочко Роман
22 Богдан Мицик Мицик Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Рипан Олег Павлович Іващенко Валерій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору