ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Аврамчук В.О.
Асистент 2 Гірс О.М.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.С.
19 ТУР
22.11.2021 17:30
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
0
Темп.
5 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Латоша О.А.
Альянс
“Альянс”
3:3
(1:1)
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
“Альянс”
“ВПК-Агро”
transparent
transparent
transparent
transparent
17’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
16’
Картинка
31’
51’
Картинка
58’
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
90+3’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
47’
Картинка
52’
Картинка
57’
Картинка
71’
Картинка
79’
Картинка
80’
Картинка
90+4’
“Альянс” СКЛАДИ КОМАНД “ВПК-Агро”
88 Ярослав Важинський Важинський Ярослав Картинка 88’ Махновський Костянтин Костянтин Махновський 35
33 Костянтин Пікуль Пікуль Костянтин (К) Картинка 16’ Хубутія Акакі Акакі Хубутія 28
37 Кирило Зайков Зайков Кирило Картинка 73’ (К) Палюх Сергій Сергій Палюх 29
11 Руслан Пісний Пісний Руслан Картинка 51’ Картинка 90+4’ Сухар Тимофій Тимофій Сухар 27
94 Андрій Герт Герт Андрій Картинка 31’ Картинка 47’ Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 5
9 Вячеслав Піднебенной Піднебенной Вячеслав Картинка 90+3’ Косовський Сергій Сергій Косовський 19
10 Артур Карноза Карноза Артур Картинка 80’ Де Жезус Насіменто Даніель Жуніо Даніель Жуніо Де Жезус Насіменто 6
25 Станіслав Шарай Шарай Станіслав Будняк Іван Іван Будняк 8
78 Валерій Рогозинський Рогозинський Валерій Картинка 57’ Наполов Сергій Сергій Наполов 77
13 Микола Агапов Агапов Микола Картинка 79’ Льопа Дмитро Дмитро Льопа 39
7 Сергій Загинайлов Загинайлов Сергій Картинка 17’(п) Картинка 58’(п) Картинка 69’(п) Картинка 90+4’ Картинка 52’(п) Картинка 71’(н/п) Куліш Станіслав Станіслав Куліш 9
55 Руслан Єфанов Єфанов Руслан Бабічин Віктор Віктор Бабічин 71
44 Роман Адаменко Адаменко Роман Дудік Артем Артем Дудік 70
17 Ян Осадчий Осадчий Ян Картинка 73’ Зозуля Дмитро Дмитро Зозуля 88
22 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Коберідзе Лука Лука Коберідзе 13
21 Артем Шпирьонок Шпирьонок Артем Колесник Данило Данило Колесник 11
18 Максим Бойко Бойко Максим Картинка 79’ Литвиненко Іван Іван Литвиненко 10
29 Артур Петленко Петленко Артур Шевченко Дмитро Дмитро Шевченко 25
77 Даніл Кобцов Кобцов Даніл Яровенко Олександр Олександр Яровенко 7
Головний тренер: Головний тренер:
Ярошенко Юрій Миколайович Грицай Олександр Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору