ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Федан Д.В.
Асистент 1 Резніченко О.В.
Асистент 2 Рубан Д.О.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
20 ТУР
26.11.2021 13:00
"Олімпійські резерви" м. Дніпро
Гляд.
120
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Харахайчук А.Є.
Перемога
“Перемога”
3:1
(1:0)
Енергія
“Енергія”
“Перемога”
“Енергія”
transparent
transparent
10’
Картинка
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
30’
Картинка
35’
69’
Картинка
70’
Картинка
79’
Картинка
84’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
60’
Картинка
66’
Картинка
76’
Картинка
87’
“Перемога” СКЛАДИ КОМАНД “Енергія”
12 Ібрагім Суаіб Суаіб Ібрагім Дворник Сергій Сергій Дворник 30
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Нестерук Олександр Олександр Нестерук 2
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило Маміч Дмитро Дмитро Маміч 5
39 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 88’ (К) Біжко Володимир Володимир Біжко 19
27 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Бесараб Павло Павло Бесараб 15
23 Кирило Павлюк Павлюк Кирило Картинка 69’ Гавриленко Андрій Андрій Гавриленко 17
77 Герасіме Резесідзе Резесідзе Герасіме Картинка 12’ Картинка 35’ Картинка 76’ Терехов Ярослав Ярослав Терехов 8
99 Родіон Сердюк Сердюк Родіон Картинка 70’ Картинка 87’ Картинка 30’ Бондар Владислав Владислав Бондар 18
7 Артем Радченко Радченко Артем Картинка 90’ Андрощук Євгеній Євгеній Андрощук 13
10 Антон Кіча Кіча Антон (К) Картинка 10’ Картинка 66’ Россохатий Вадим Вадим Россохатий 6
17 Джаба Фхакадзе Фхакадзе Джаба Картинка 56’ Хименюк Микола Микола Хименюк 16
69 Вадим Солдатенко Солдатенко Вадим Борисенко В'ячеслав В'ячеслав Борисенко 1
8 Андрій Цопа Цопа Андрій Картинка 69’ Картинка 66’ Картинка 87’ Скала Владислав Владислав Скала 21
29 Богдан Литвяк Литвяк Богдан Картинка 12’ Картинка 79’ Картинка 84’ Картинка 76’ Шовковий Вадим Вадим Шовковий 23
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 87’ Федоров Сергій Сергій Федоров 10
28 Богдан Рудавський Рудавський Богдан Гезело Юрій Юрій Гезело 14
32 БрайтДжон Есьен Есьен БрайтДжон Картинка 30’ Картинка 60’ Савченко Данило Данило Савченко 9
20 Микита Вишневський Вишневський Микита Картинка 90’ Цой Сергій Сергій Цой 7
44 Богдан Пономаренко Пономаренко Богдан Хапісов Андрій Андрій Хапісов 20
1 Максим Луговський Луговський Максим Кірієнко Іван Іван Кірієнко 4
Головний тренер: Головний тренер:
Воробей Сергій Святославович Хавров Едуард Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору