ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Афанасьєв О.О.
Асистент 1 Цмоканич Н.М.
Асистент 2 Дрикін В.Ю.
4-ий арбітр Трач А.Б.
20 ТУР
27.11.2021 13:15
"СКІФ" м. Львів
Гляд.
150
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Валенко А.А.
Нива
“Нива”
4:2
(2:1)
Кремінь
“Кремінь”
“Нива”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
24’
Картинка
transparent
transparent
37’
Картинка
45+2’
Картинка
Картинка
32’
Картинка
37’
46’
Картинка
50’
Картинка
51’
Картинка
58’
Картинка
63’
Картинка
72’
Картинка
75’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
52’
Картинка
63’
Картинка
66’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
84’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
1 Максим Механів Механів Максим Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 69
5 Олег Хруставка Хруставка Олег Алізаде Тугай Тугай Алізаде 88
4 Андрій Зінь Зінь Андрій Картинка 52’ Сидоренко Данило Данило Сидоренко 14
21 Семен Вовченко Вовченко Семен Картинка 58’ Картинка 84’ Ульянов Анатолій Анатолій Ульянов 26
50 Владислав Дворовенко Дворовенко Владислав Картинка 40’ Картинка 37’ Товкач Артем Артем Товкач 35
15 Тарас Мороз Мороз Тарас (К) Картинка 51’ Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 24
23 Костянтин Бичек Бичек Костянтин Картинка 50’ Сейтхалілов Сулейман Сулейман Сейтхалілов 97
24 Богдан Козак Козак Богдан Картинка 72’ Картинка 63’ Картинка 66’ (К) Бойко Віталій Віталій Бойко 18
99 Андрій Малащук Малащук Андрій Картинка 63’ Картинка 46’ Білоус Сергій Сергій Білоус 10
10 Андрій Різник Різник Андрій Картинка 24’ Картинка 45+2’ Картинка 87’ Картинка 32’ Картинка 75’ Мурашов Євген Євген Мурашов 7
9 Сергій Кисленко Кисленко Сергій Картинка 37’ Картинка 46’ Картинка 68’ Галата Денис Денис Галата 20
71 Віталій Жупанський Жупанський Віталій Третяк Олександр Олександр Третяк 71
33 Максим Демчук Демчук Максим Картинка 66’ Молько Владислав Владислав Молько 19
44 Максим Стельмащук Стельмащук Максим Картинка 46’ Галоян Сімон Сімон Галоян 11
88 Максим Проців Проців Максим Картинка 72’ Картинка 75’ Навроцький Максим Максим Навроцький 9
8 Руслан Дедух Дедух Руслан Картинка 50’ Картинка 75’
18 Олександр Кобеля Кобеля Олександр Картинка 87’
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 40’
7 Ігор Семенина Семенина Ігор Картинка 63’
77 Магомед Мамешев Мамешев Магомед
17 Роман Волохатий Волохатий Роман
65 Артем Васько Васько Артем
Головний тренер: Головний тренер:
Купцов Андрій Сергійович Локтіонов Роман Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору