ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Євтухов Д.Ю.
Асистент 1 Остапчук В.І.
Асистент 2 Тютерєв М.Е.
4-ий арбітр Цибулько Є.А.
20 ТУР
27.11.2021 14:00
"Черкаси Арена" м. Черкаси
Гляд.
300
Темп.
9 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Сидорук І.І.
ЛНЗ
“ЛНЗ”
3:0
(1:0)
Любомир
“Любомир”
“ЛНЗ”
“Любомир”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
40’
Картинка
Картинка
39’
46’
Картинка
48’
Картинка
50’
Картинка
56’
Картинка
64’(2)
Картинка
71’
Картинка
84’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
60’
Картинка
69’
Картинка
73’
Картинка
81’
“ЛНЗ” СКЛАДИ КОМАНД “Любомир”
1 Андрій Попович Попович Андрій Черниш Дмитро Дмитро Черниш 31
23 Олександр Насонов Насонов Олександр Картинка 64’ Добровольський Захар Захар Добровольський 12
20 Олег Тарасенко Тарасенко Олег Павленко Максим Максим Павленко 11
3 Максим Лопирьонок Лопирьонок Максим Картинка 48’ Картинка 39’ Ібадов Орхан Орхан Ібадов 3
96 Богдан Куксенко Куксенко Богдан Картинка 64’(2) Картинка 81’ Надірадзе Лука Лука Надірадзе 17
5 Антон Євдокимов Євдокимов Антон Картинка 84’ Картинка 60’ Юрченко Андрій Андрій Юрченко 18
33 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 50’ Шишкін Сергій Сергій Шишкін 30
14 Денис Долінський Долінський Денис Жданов Дмитро Дмитро Жданов 20
10 Іван Бобко Бобко Іван Картинка 40’(п) Картинка 46’ Картинка 73’ Мельничук Дмитрій Дмитрій Мельничук 29
17 Денис Норенков Норенков Денис Картинка 56’ Картинка 56’ Ніколашин Євгеній Євгеній Ніколашин 71
71 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Картинка 28’ Картинка 71’ Картинка 69’ (К) Козій Богдан Богдан Козій 7
31 Микола Ярошевич Ярошевич Микола Овчаров Микита Микита Овчаров 88
87 Владислав Войцеховський Войцеховський Владислав Картинка 46’ Сидоренко Ростислав Ростислав Сидоренко 22
21 Павло Замуренко Замуренко Павло Надобенко Вадим Вадим Надобенко 14
89 Олександр Волков Волков Олександр Картинка 71’ Картинка 69’ Кияниця Артем Артем Кияниця 5
8 Олександр Сафонов Сафонов Олександр Марченко Артем Артем Марченко 9
18 Олександр Сніжко Сніжко Олександр Мельниченко Іван Іван Мельниченко 8
12 Анатолій Бурлін Бурлін Анатолій Картинка 64’(2) Картинка 60’ Кравченко Іоан Іоан Кравченко 10
27 Іван Тищенко Тищенко Іван Картинка 50’ Картинка 56’ Бондар Денис Денис Бондар 13
13 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Картинка 73’ Комісар Микита Микита Комісар 2
19 Дмитро Кошелюк Кошелюк Дмитро Картинка 64’
Головний тренер: Головний тренер:
Бакалов Юрій Михайлович Лазоренко Вадим Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору