ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Копмарь В.В.
Асистент 1 Запоріжський А.А.
Асистент 2 Петров В.М.
4-ий арбітр Очкуренко А.О.
20 ТУР
27.11.2021 13:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
250
Темп.
12 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Скрипак С.В.
Скорук
“Скорук”
2:1
(1:1)
Яруд
“Яруд”
“Скорук”
“Яруд”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
44’
Картинка
Картинка
34’
Картинка
39’
53’
Картинка
53’
Картинка
69’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
52’
Картинка
55’
Картинка
65’
Картинка
71’(2)
Картинка
90+2’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Яруд”
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Картинка 90+4’ Карнаух Олег Олег Карнаух 98
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі (К) Картинка 12’ Картинка 55’ Картинка 34’ Лисенко Кирило Кирило Лисенко 22
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 39’ Тищенко Ігор Ігор Тищенко 11
18 Владислав Веремєєв Веремєєв Владислав Картинка 44’ ,78’ Картинка Картинка 52’ Картинка 55’ Булгаков Єгор Єгор Булгаков 5
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Таранда Владислав Владислав Таранда 23
5 Тарас Гевлич Гевлич Тарас Картинка 71’ Доброхотов Ярослав Ярослав Доброхотов 4
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав (К) Мочевінський Іван Іван Мочевінський 9
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 53’ Картинка 88’ Товстий Максим Максим Товстий 33
17 Сергій Цибульський Цибульський Сергій Картинка 81’ Картинка 90+2’ Корицький Єгор Єгор Корицький 7
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 90’ Картинка 65’ Картинка 71’(2) Матвєєв Кирило Кирило Матвєєв 17
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 53’(н/п) Картинка 69’ Літюк Гліб Гліб Літюк 10
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Кравцов Павло Павло Кравцов 1
31 Андрій Бобровський Бобровський Андрій Дмитрієв Данило Данило Дмитрієв 14
44 Станіслав Бацман Бацман Станіслав Картинка 90’ Щербак Артем Артем Щербак 8
4 Дмитро Волков Волков Дмитро Картинка 71’(2) Мамро Дмитро Дмитро Мамро 24
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Картинка 88’ Картинка 71’ Михайленко Микита Микита Михайленко 16
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 69’
45 Назарій Шевченко Шевченко Назарій Картинка 81’
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Краснопьоров Олег Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору