ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козиряцький М.С.
Асистент 1 Чертоляс М.В.
Асистент 2 Сердюк Д.О.
4-ий арбітр Ухов А.Ю.
20 ТУР
28.11.2021 15:30
"Гірник" м. Кривий Ріг
Гляд.
1600
Темп.
9 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат УАФ
Брюхов П.А.
Кривбас
“Кривбас”
1:1
(0:1)
Агробізнес
“Агробізнес”
“Кривбас”
“Агробізнес”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
11’
Картинка
41’
46’
Картинка
52’
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
64’
Картинка
68’
Картинка
78’(2)
Картинка
79’
Картинка
90’(2)
Картинка
90+7’
“Кривбас” СКЛАДИ КОМАНД “Агробізнес”
23 Богдан Сарнавський Сарнавський Богдан Мозіль Олег Олег Мозіль 30
3 Володимир Заїменко Заїменко Володимир (К) Картинка 79’ Синиця Олег Олег Синиця 11
8 Ігор Яровой Яровой Ігор Картинка 85’ Картинка 41’ (К) Курило Ігор Ігор Курило 17
9 Олексій Хобленко Хобленко Олексій Карась Данило Данило Карась 3
16 Крістіан Іліч Іліч Крістіан Картинка 90’ Думанюк Артур Артур Думанюк 14
22 Андрій Мостовий Мостовий Андрій Картинка 78’(2) Вербний Назар Назар Вербний 8
27 Роман Дебелко Дебелко Роман Картинка 11’ Юхимович Дмитро Дмитро Юхимович 10
30 Вагнер Гонсалвез Ногера де Соуза Гонсалвез Ногера де Соуза Вагнер Картинка 52’ Картинка 78’ Картинка 68’ Когут Іван Іван Когут 18
45 Артем Щедрий Щедрий Артем Картинка 88’ Картинка 90’(2) Черненко Руслан Руслан Черненко 13
50 Дмитро Семенов Семенов Дмитро Бойчук Ігор Ігор Бойчук 21
73 Денис Балан Балан Денис Картинка 46’ Картинка 64’ Груша Віталій Віталій Груша 25
41 Роман Льопка Льопка Роман Задерейко Антон Антон Задерейко 1
2 В'ячеслав Рябов Рябов В'ячеслав Картинка 78’ Артим Андрій Андрій Артим 31
4 Артем Гордієнко Гордієнко Артем Картинка 79’ Нагорний Ігор Ігор Нагорний 22
5 Олександр П'ятов П'ятов Олександр Картинка 85’ Картинка 90’(2) Гудзінський Вадим Вадим Гудзінський 20
11 Микита Татарков Татарков Микита Картинка 46’ Картинка 64’ Картинка 90+7’ Петров Сергій Сергій Петров 77
18 Олександр Горват Горват Олександр Семенець Богдан Богдан Семенець 16
20 Дмитро Фатєєв Фатєєв Дмитро Картинка 78’(2) Семенюк Сергій Сергій Семенюк 80
24 Зураб Гігашвілі Гігашвілі Зураб
39 Денис Васін Васін Денис Картинка 90’
99 Мілян Говедаріца Говедаріца Мілян Картинка 88’
Головний тренер: Головний тренер:
Бабич Олександр Олександрович Чижевський Олександр Арсенійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору