ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Афанасьєв О.О.
Асистент 1 Якимик Р.С.
Асистент 2 Остапчук В.І.
4-ий арбітр Липко М.М.
1 ТУР
27.08.2022 16:00
"Рух" м. Івано-Франківськ
Гляд.
0
Темп.
33 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Валенко Е.А.
Асистент делегата УАФ
Головко І.С.
Прикарпаття
“Прикарпаття”
0:3
(0:3)
Полісся
“Полісся”
“Прикарпаття”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
transparent
Картинка
9’
Картинка
23’
Картинка
39’
46’(3)
Картинка
53’
Картинка
62’
Картинка
83’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
62’
Картинка
68’
Картинка
82’
Картинка
89’(2)
“Прикарпаття” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
24 Іван Піцан Піцан Іван Кудрик Олег Олег Кудрик 1
11 Михайло Писко Писко Михайло Картинка 62’ Гітченко Андрій Андрій Гітченко 4
4 Олександр Савошко Савошко Олександр Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 77
3 Василь Француз Француз Василь Картинка 82’ Червак Вадим Вадим Червак 27
5 Олександр Аксьонов Аксьонов Олександр Картинка 89’ Морозко Євгеній Євгеній Морозко 9
15 Микита Тітаєвський Тітаєвський Микита Картинка 89’(2) Шаповал Владислав Владислав Шаповал 11
14 Василь Цюцюра Цюцюра Василь (К) Картинка 46’(2) (К) Огіря Владислав Владислав Огіря 8
21 Іван Сондей Сондей Іван Картинка 46’(3) Картинка 46’ Шастал Дмитро Дмитро Шастал 23
17 Максим Стаднік Стаднік Максим Картинка 36’ Картинка 39’ Картинка 68’ Козак Артем Артем Козак 59
9 Богдан Оринчак Оринчак Богдан Грицук Василь Василь Грицук 22
90 Роман Барчук Барчук Роман Картинка 83’ Картинка 9’ Картинка 23’ Будківський Пилип Пилип Будківський 28
12 Роман Герич Герич Роман Яшков Антон Антон Яшков 13
1 Роман Сердюк Сердюк Роман Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
31 Роман Борисевич Борисевич Роман Картинка 36’ Кисленко Сергій Сергій Кисленко 19
8 Владислав Бучакчийський Бучакчийський Владислав Картинка 62’ Морговський Ян Ян Морговський 74
77 Роман Дитко Дитко Роман Картинка 83’ Картинка 46’ Картинка 62’ Янаков Деніс Деніс Янаков 10
7 Роман Кузьмин Кузьмин Роман Картинка 46’(2) Картинка 53’ Картинка 68’ Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 78
6 Володимир Рудюк Рудюк Володимир Картинка 46’(3) Волинець Данило Данило Волинець 14
89 Олег Матушевський Матушевський Олег Картинка 89’ Микитюк Євгеній Євгеній Микитюк 20
34 Василь Геник Геник Василь Андрущенко Максим Максим Андрущенко 99
Картинка 89’(2) Власюк Андрій Андрій Власюк 15
Головний тренер: Головний тренер:
Рипан Олег Павлович Калітвінцев Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору