ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Цибулько Є.А.
Асистент 1 Удовенко С.Г.
Асистент 2 Пилипенко Я.М.
4-ий арбітр Богатирь М.І.
1 ТУР
27.08.2022 15:00
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
0
Темп.
31 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Гордієнко О.В.
Асистент делегата УАФ
Базай О.В.
Металург
“Металург”
3:3
(3:1)
Кремінь
“Кремінь”
“Металург”
“Кремінь”
transparent
transparent
transparent
12’
Картинка
transparent
transparent
25’
Картинка
28’
Картинка
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
8’
Картинка
15’
Картинка
17’
Картинка
27’
46’(3)
Картинка
53’
Картинка
62’(2)
Картинка
66’
Картинка
73’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
58’(2)
Картинка
73’
Картинка
79’
Картинка
90’
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “Кремінь”
12 Назар Байда Байда Назар Картинка 66’(аг) Єрмолов Даніїл Даніїл Єрмолов 69
14 Володимир Польовий Польовий Володимир (К) Картинка 53’ Картинка 79’ Агапов Максим Максим Агапов 72
87 Сергій Басов Басов Сергій Картинка 8’ Картинка 27’ Сидоренко Данило Данило Сидоренко 13
29 Сергій Палюх Палюх Сергій Картинка 90+4’ Картинка 15’ Картинка 46’ Пилипенко Віктор Віктор Пилипенко 4
15 Максим Воробєй Воробєй Максим Азізов Давронбек Давронбек Азізов 16
25 Дмитро Крапивний Крапивний Дмитро Картинка 25’ Картинка 62’ Картинка 58’ Панчишин Орест Орест Панчишин 8
8 Валерій Сад Сад Валерій Картинка 46’(3) Картинка 17’ Картинка 73’ (К) Галата Денис Денис Галата 20
6 Єгор Шалфєєв Шалфєєв Єгор Фальковський Данило Данило Фальковський 21
90 Антон Кіча Кіча Антон Картинка 73’ Картинка 58’(2) Глоба Андрій Андрій Глоба 24
10 Володимир Білоцерковець Білоцерковець Володимир Картинка 28’ Картинка 62’(2) Картинка 90’ Галоян Сімон Сімон Галоян 11
9 Олексій Сидоров Сидоров Олексій Картинка 12’(п) Картинка 28’(н/п) Картинка 37’ Картинка 46’(2) Куць Іван Іван Куць 7
91 Ігор Левченко Левченко Ігор Картинка 46’(2) Вівдич Олександр Олександр Вівдич 88
44 Богдан Векляк Векляк Богдан Музичка Іван Іван Музичка 1
4 Дмитро Піддубний Піддубний Дмитро Картинка 62’ Картинка 58’ Савіцький Андрій Андрій Савіцький 10
19 Богдан Могильний Могильний Богдан Картинка 62’(2) Картинка 90’ Товкач Артем Артем Товкач 35
69 Максим Страдс Страдс Максим Картинка 46’(3) Картинка 46’ Аркуша Данило Данило Аркуша 91
22 Владислав Борисенко Борисенко Владислав Картинка 73’ Жданович Олексій Олексій Жданович 17
16 Микита Лапко Лапко Микита Картинка 58’(2) Лісняк Радіон Радіон Лісняк 99
21 Владислав Дворовенко Дворовенко Владислав П'ятибрат Артем Артем П'ятибрат 9
3 Богдан Сокол Сокол Богдан Молько Владислав Владислав Молько 19
Головний тренер: Головний тренер:
Микитін Володимир Богданович Локтіонов Роман Борисович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору