ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Зоренко Ю.В.
Асистент 2 Марчик О.В.
4-ий арбітр Децюк П.І.
1 ТУР
27.08.2022 12:00
"Юність" м. Чернігів
Гляд.
0
Темп.
25 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Бич Г.В.
Асистент делегата УАФ
Свистун А.В.
Чернігів
“Чернігів”
1:1
(0:0)
Скорук
“Скорук”
“Чернігів”
“Скорук”
2’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
45’
47’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
51’
Картинка
71’
Картинка
74’(2)
Картинка
81’(2)
Картинка
87’
“Чернігів” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
35 Олександр Ширай Ширай Олександр Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
17 Мирослав Сердюк Сердюк Мирослав Клименко Владислав Владислав Клименко 27
27 Микола Сираш Сираш Микола Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
5 Анатолій Романченко Романченко Анатолій Картинка 2’ Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
15 Андрій Лакеєнко Лакеєнко Андрій Картинка 50’ Картинка 90’(аг) Сорока Денис Денис Сорока 6
9 Кирило Кривобороденко Кривобороденко Кирило Картинка 47’ Картинка 70’ Плахтир Дмитро Дмитро Плахтир 44
7 Дмитро Мироненко Мироненко Дмитро Картинка 81’ Картинка 81’(2) Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
77 Максим Сердюк Сердюк Максим Картинка 87’ (К) Перебора Артем Артем Перебора 11
18 Віталій Ментей Ментей Віталій (К) Картинка 90+4’ Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 88
95 Дмитро Кулик Кулик Дмитро Картинка 74’ Картинка 45’ Картинка 74’(2) Цуркан Ілля Ілля Цуркан 22
10 Вячеслав Койдан Койдан Вячеслав Картинка 51’ Картинка 71’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
3 Максим Шумило Шумило Максим Осадчук Антон Антон Осадчук 23
24 Олександр Руденко Руденко Олександр Картинка 87’ Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 18
2 Едуард Галстян Галстян Едуард Картинка 74’(2) Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
8 Андрій Макаренко Макаренко Андрій Картинка 71’ Картинка 86’ Шарко Антон Антон Шарко 10
20 Артур Бибік Бибік Артур Картинка 70’ Картинка 81’(2) Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
79 Роман Вовк Вовк Роман Картинка 74’ Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
6 Андрій Вересоцький Вересоцький Андрій
99 Володимир Зубашівський Зубашівський Володимир Картинка 81’
21 Владислав Школьний Школьний Владислав
22 Олександр Рощинський Рощинський Олександр
12 Артем Падун Падун Артем
1 Єгор Коломієць Коломієць Єгор
Головний тренер: Головний тренер:
Чорний Валерій Анатолійович Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору