ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Галіцин Р.В.
Асистент 1 Хіміченко К.М.
Асистент 2 Васильченко М.Д.
4-ий арбітр Садовий О.В.
2 ТУР
02.09.2022 15:10
"Інгулець" смт. Петрове
Гляд.
0
Темп.
23 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Дяденко В.Г.
Асистент делегата УАФ
Косевич О.О.
Кремінь
“Кремінь”
3:1
(1:0)
Скорук
“Скорук”
“Кремінь”
“Скорук”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
22’
Картинка
25’
Картинка
transparent
transparent
39’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
15’
Картинка
18’
48’
Картинка
56’
Картинка
65’(2)
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
76’(2)
Картинка
Картинка
61’(2)
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
90+1’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Скорук”
69 Даніїл Єрмолов Єрмолов Даніїл (К) Варцаба Ігор Ігор Варцаба 1
72 Максим Агапов Агапов Максим Клименко Владислав Владислав Клименко 27
46 Олександр Кальчук Кальчук Олександр Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
4 Віктор Пилипенко Пилипенко Віктор Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 25
16 Давронбек Азізов Азізов Давронбек Картинка 76’ Картинка 61’ Сорока Денис Денис Сорока 6
8 Орест Панчишин Панчишин Орест Картинка 39’ Картинка 76’ Картинка 15’ Плахтир Дмитро Дмитро Плахтир 44
10 Андрій Савіцький Савіцький Андрій Картинка 25’ Картинка 56’ Картинка 61’(2) Разуваєв Олексій Олексій Разуваєв 8
21 Данило Фальковський Фальковський Данило (К) Перебора Артем Артем Перебора 11
11 Сімон Галоян Галоян Сімон Картинка 65’ Шмигельский Богдан Богдан Шмигельский 88
24 Андрій Глоба Глоба Андрій Картинка 76’(2) Картинка 18’ Цуркан Ілля Ілля Цуркан 22
88 Олександр Вівдич Вівдич Олександр Картинка 22’ Картинка 45+1’ Картинка 48’ Картинка 65’(2) Картинка 70’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
1 Іван Музичка Музичка Іван Осадчук Антон Антон Осадчук 23
17 Олексій Жданович Жданович Олексій Картинка 76’ Картинка 61’ Картинка 74’ Коцюмака Ігор Ігор Коцюмака 18
19 Владислав Молько Молько Владислав Картинка 61’(2) Боженар Даниїл Даниїл Боженар 21
35 Артем Товкач Товкач Артем Картинка 70’ Картинка 90+1’(п) Шарко Антон Антон Шарко 10
14 Кирило Матвєєв Матвєєв Кирило Картинка 56’ Картинка 18’ Шаповалов Святослав Святослав Шаповалов 16
7 Іван Куць Куць Іван Картинка 65’(2) Картинка 71’ Пасічник Кирило Кирило Пасічник 5
99 Радіон Лісняк Лісняк Радіон Картинка 65’ Приземлін Володимир Володимир Приземлін 19
15 Дмитро Ульянко Ульянко Дмитро
9 Артем П'ятибрат П'ятибрат Артем Картинка 76’(2)
33 Данило Сидоренко Сидоренко Данило
Головний тренер: Головний тренер:
Локтіонов Роман Борисович Степанов Олександр Олександрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору