ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Резніков Д.М.
Асистент 1 Старча С.В.
Асистент 2 Близнюк М.І.
4-ий арбітр Маляр В.Ю.
2 ТУР
03.09.2022 17:00
"Колос" м. Дунаївці
Гляд.
0
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Антимійчук В.А.
Асистент делегата УАФ
Регелюк В.І.
Епіцентр
“Епіцентр”
1:2
(0:0)
Полісся
“Полісся”
“Епіцентр”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
Картинка
44’
46’(2)
Картинка
47’
Картинка
56’
Картинка
59’(2)
Картинка
73’
Картинка
84’(2)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
47’
Картинка
59’
Картинка
61’
Картинка
77’
Картинка
84’
Картинка
90’
“Епіцентр” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
1 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Кудрик Олег Олег Кудрик 1
3 Степан Григоращук Григоращук Степан Гітченко Андрій Андрій Гітченко 4
44 Владислав Мороз Мороз Владислав Картинка 47’ Картинка 77’ Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 77
5 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 84’ Картинка 59’ Червак Вадим Вадим Червак 27
2 Олександр Жмуйда Жмуйда Олександр Морозко Євгеній Євгеній Морозко 9
6 Олександр Чепелюк Чепелюк Олександр Картинка 84’ Шаповал Владислав Владислав Шаповал 11
8 Юрій Глущук Глущук Юрій Картинка 59’ Картинка 44’ (К) Огіря Владислав Владислав Огіря 8
10 Андрій Беженар Беженар Андрій (К) Картинка 46’ Шастал Дмитро Дмитро Шастал 23
7 Сергій Стень Стень Сергій Картинка 59’(2) Картинка 50’ Картинка 61’ Козак Артем Артем Козак 59
20 Владислав Кристін Кристін Владислав Картинка 40’ Картинка 46’(2) Картинка 47’(п) Картинка 90’ Грицук Василь Василь Грицук 22
99 Максим Гірний Гірний Максим Картинка 84’(2) Будківський Пилип Пилип Будківський 28
16 Роман Жмурко Жмурко Роман Яшков Антон Антон Яшков 13
33 Олег Ничипоренко Ничипоренко Олег Картинка 84’ Поспєлов Артем Артем Поспєлов 33
21 Станіслав Кристін Кристін Станіслав Кисленко Сергій Сергій Кисленко 19
31 Тарас Пучковський Пучковський Тарас Картинка 46’(2) Картинка 56’ Картинка 73’ Морговський Ян Ян Морговський 74
18 Микола Миронюк Миронюк Микола Картинка 59’ Картинка 46’ Янаков Деніс Деніс Янаков 10
23 Клоудіней Барбоса да Сілва Барбоса да Сілва Клоудіней Картинка 59’(2) Чередниченко Ілля Ілля Чередниченко 78
9 Руслан Буряк Буряк Руслан Картинка 84’(2) Волинець Данило Данило Волинець 14
91 Кирило Костенко Костенко Кирило Картинка 90’ Микитюк Євгеній Євгеній Микитюк 20
11 Ростислав Морозов Морозов Ростислав Андрущенко Максим Максим Андрущенко 99
Власюк Андрій Андрій Власюк 15
Картинка 61’ Вакула Владислав Владислав Вакула 7
Петрук Нікіта Нікіта Петрук 21
Головний тренер: Головний тренер:
Нагорняк Сергій Миколайович Калітвінцев Юрій Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору