ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Михайлюк А.В.
Асистент 1 Гавеля О.М.
Асистент 2 Бахметьєв А.І.
4-ий арбітр Богатир М.І.
2 ТУР
03.09.2022 13:00
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
0
Темп.
19 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Матяш О.М.
Металург
“Металург”
2:1
(0:1)
ЛНЗ
“ЛНЗ”
“Металург”
“ЛНЗ”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
33’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
23’
46’
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
83’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
55’
Картинка
74’(3)
Картинка
76’
Картинка
90+1’
“Металург” СКЛАДИ КОМАНД “ЛНЗ”
12 Назар Байда Байда Назар Попович Андрій Андрій Попович 1
15 Максим Воробєй Воробєй Максим (К) Тарасенко Олег Олег Тарасенко 20
87 Сергій Басов Басов Сергій (К) Картинка 33’ Картинка 76’ Лопирьонок Максим Максим Лопирьонок 71
44 Богдан Векляк Векляк Богдан Солдат Ігор Ігор Солдат 4
21 Владислав Дворовенко Дворовенко Владислав Мігунов Олександр Олександр Мігунов 13
25 Дмитро Крапивний Крапивний Дмитро Картинка 74’ Полюлях Микита Микита Полюлях 93
8 Валерій Сад Сад Валерій Картинка 55’ Євдокимов Антон Антон Євдокимов 5
6 Єгор Шалфєєв Шалфєєв Єгор Картинка 74’(2) Нехтій Владислав Владислав Нехтій 9
90 Антон Кіча Кіча Антон Картинка 46’ Толочко Роман Роман Толочко 68
10 Володимир Білоцерковець Білоцерковець Володимир Картинка 74’(3) Савін Антон Антон Савін 77
9 Олексій Сидоров Сидоров Олексій Картинка 65’ Картинка 70’ Картинка 83’ Картинка 23’ Тищенко Іван Іван Тищенко 27
91 Ігор Левченко Левченко Ігор Шеліхов Денис Денис Шеліхов 23
3 Богдан Сокол Сокол Богдан Картинка 46’ Картинка 90+3’ Картинка 74’ Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 7
4 Дмитро Піддубний Піддубний Дмитро Картинка 74’(3) Замуренко Павло Павло Замуренко 21
29 Сергій Палюх Палюх Сергій Копил Сергій Сергій Копил 28
14 Володимир Польовий Польовий Володимир Ляшенко Андрій Андрій Ляшенко 98
22 Владислав Борисенко Борисенко Владислав Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
16 Микита Лапко Лапко Микита Слотюк Арсен Арсен Слотюк 15
69 Максим Страдс Страдс Максим Картинка 74’(2) Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
19 Богдан Могильний Могильний Богдан Тяпкін Максим Максим Тяпкін 11
Чорний Вадим Вадим Чорний 70
Картинка 76’ Картинка 90+1’ Швець Сергій Сергій Швець 30
Головний тренер: Головний тренер:
Микитін Володимир Богданович Бакалов Юрій Михайлович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору