ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Марчик О.В.
Асистент 2 Хіміченко К.М.
4-ий арбітр Орендочка В.О.
3 ТУР
09.09.2022 13:00
"Молодіжне" м. Полтава
Гляд.
0
Темп.
17 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Соботюк С.А.
Полтава
“Полтава”
1:2
(0:0)
Металург
“Металург”
“Полтава”
“Металург”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
12’
Картинка
23’
Картинка
24’
Картинка
32’
49’
Картинка
67’
Картинка
72’
Картинка
78’
Картинка
81’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
58’
Картинка
66’(2)
Картинка
68’
Картинка
76’
Картинка
79’
Картинка
81’
Картинка
90+2’
“Полтава” СКЛАДИ КОМАНД “Металург”
71 Ян Вічний Вічний Ян Картинка 79’ Байда Назар Назар Байда 12
70 Дмитро Копитов Копитов Дмитро Картинка 58’ Воробєй Максим Максим Воробєй 15
94 Олександр Томенко Томенко Олександр Картинка 72’ Картинка 12’ Векляк Богдан Богдан Векляк 44
17 Вадим Таранушич Таранушич Вадим Картинка 85’ (К) Басов Сергій Сергій Басов 87
19 Микола Бужин Бужин Микола Картинка 49’ Картинка 67’ Дворовенко Владислав Владислав Дворовенко 21
15 Владислав Даниленко Даниленко Владислав Картинка 90+2’ Картинка 89’ Піддубний Дмитро Дмитро Піддубний 4
77 Єгор Коваленко Коваленко Єгор Картинка 88’ Картинка 24’ Картинка 68’(п) Картинка 81’(п) Сад Валерій Валерій Сад 8
2 Богдан Бичков Бичков Богдан Картинка 54’ Шалфєєв Єгор Єгор Шалфєєв 6
9 Дмитро Щербак Щербак Дмитро (К) Картинка 66’ Борисенко Владислав Владислав Борисенко 22
26 Ян Костенко Костенко Ян Картинка 66’(2) Білоцерковець Володимир Володимир Білоцерковець 10
10 Євген Стрельцов Стрельцов Євген Картинка 76’ Картинка 78’ Картинка 23’(н/п) Картинка 32’ Сидоров Олексій Олексій Сидоров 9
30 Богдан Петриченко Петриченко Богдан Левченко Ігор Ігор Левченко 91
4 Валерій Курелєх Курелєх Валерій Картинка 66’ Картинка 76’ Польовий Володимир Володимир Польовий 14
33 Дмитро Куімов Куімов Дмитро Картинка 89’ Палюх Сергій Сергій Палюх 29
12 Андрій Савенков Савенков Андрій Кіча Антон Антон Кіча 90
11 Максим Горжуй Горжуй Максим Картинка 88’ Картинка 58’ Сокол Богдан Богдан Сокол 3
21 Павло Пастухов Пастухов Павло Картинка 78’ Картинка 81’ Страдс Максим Максим Страдс 69
8 Валерій Гайван Гайван Валерій Картинка 67’ Картинка 66’(2) Картинка 90+2’ Могильний Богдан Богдан Могильний 19
22 Антон Яременко Яременко Антон
55 Олександр Пось Пось Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Сисенко Володимир Анатолійович Микитін Володимир Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору