ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Осауленко Д.В.
Асистент 1 Лікаренко А.О.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Богатир М.І.
3 ТУР
10.09.2022 15:00
"Славутич-Арена" м. Запоріжжя
Гляд.
0
Темп.
20 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу / делегат УАФ
Кириченко Я.В.
Скорук
“Скорук”
1:1
(1:1)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Скорук”
“Гірник-Спорт”
transparent
6’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
28’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
15’
Картинка
23’
Картинка
37’
55’
Картинка
66’
Картинка
66’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
76’
Картинка
84’(2)
Картинка
85’
“Скорук” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
1 Ігор Варцаба Варцаба Ігор Дворник Сергій Сергій Дворник 25
2 Станіслав-Нурі Малиш Малиш Станіслав-Нурі Картинка 90+4’ Картинка 15’ Сметанін Гліб Гліб Сметанін 3
27 Владислав Клименко Клименко Владислав Картинка 90+2’ (К) Цвіренко Максим Максим Цвіренко 24
18 Ігор Коцюмака Коцюмака Ігор Хондак Даниїл Даниїл Хондак 5
25 Михайло Лаптєв Лаптєв Михайло Картинка 28’ Малакі Олексій Олексій Малакі 19
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 23’ Сьомка Артем Артем Сьомка 7
8 Олексій Разуваєв Разуваєв Олексій Картинка 66’ Картинка 37’ Картинка 56’ Сейтхалілов Сулейман Сулейман Сейтхалілов 8
11 Артем Перебора Перебора Артем (К) Картинка 84’ Горбаченко Владислав Владислав Горбаченко 17
88 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 76’ Підручний Денис Денис Підручний 22
22 Ілля Цуркан Цуркан Ілля Картинка 82’ Шинкаренко Дмитро Дмитро Шинкаренко 14
9 Олександр Мішуренко Мішуренко Олександр Картинка 6’ Картинка 55’ Сеницький Юрій Юрій Сеницький 20
23 Антон Осадчук Осадчук Антон Клімов Георгій Георгій Клімов 26
13 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 82’ Картинка 84’(2) Картинка 85’ Шинкаренко Владислав Владислав Шинкаренко 11
21 Даниїл Боженар Боженар Даниїл Картинка 66’ Картинка 76’ Картинка 76’ Сологуб Вадим Вадим Сологуб 10
5 Кирило Пасічник Пасічник Кирило Черниш Денис Денис Черниш 15
6 Денис Сорока Сорока Денис Подрезан Олександр Олександр Подрезан 18
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 55’ Картинка 66’ Громенко Владислав Владислав Громенко 12
19 Володимир Приземлін Приземлін Володимир Картинка 84’ Трохимчук Федір Федір Трохимчук 21
Ніколишин Олександр Олександр Ніколишин 4
Картинка 56’ Картинка 84’(2) Посєвкін Радіон Радіон Посєвкін 9
Головний тренер: Головний тренер:
Степанов Олександр Олександрович Жабченко Ігор Валентинович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору